rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 w h o v i a n

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimePir. 03 14, 2011 9:17 pm

Hello,

Esu Emilija bent jau širdyje ir mintyse, nors pase įrašyta Kamilė. Bet Emilija turėjo būti mano vardas ir jis man tinka labiau.
Esu viena iš dviejų whovians(Doctor Who, labai seno britų serialo gerbėjų) Lietuvoje. Antroji tokia tapo per mane.
Esu juodai pamišusi dėl Johnny Depp ir David Tennant.
Dar į mano thumbs up sarašą patenka Tim Burton, Helena Bonham Carter, Harry Potter, iPod, kongregate, istorija, geografija, klasikinė muzika, TOBUSCUS, iJustine, charlieissocoollike, nigahiga, Shane Dawson, anglų kokerspanieliai, Emilie Autumn, smukas, gitara, Britų salos, Prancūzija, Billie Piper, Karen Gillan, Sony Ericsson, žiedų valdovas, dekupažas, anglų kalba, miegas, penktadieniai, youtube, dailybooth, Evanescence, medicina, filmai, Yu Gi Oh! The abridged series...
Thumbs down sarašas mažesnis: twilight, justine beiber, nokia, twitter, spam, Matt Smith, mano plaukai, oninės/dabar jau ir feisbukinės šliundros, futbolas, pianinas, yaoi, yuri, oranžinė, rožinė...
Yeah. yeah. yeah. Seniai bekūriau aprašą. so yah., yah. Queschuns?


Paskutinį kartą redagavo emme, Antr. 03 15, 2011 9:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 9:08 pm

Jei tau ir patikti Johny'is Dep'as miegas ir penktadieniai tai rasim bendrą kalbą. Tad sveika atvykus (anksčiau už mane) xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 9:09 pm

Johnny Depp*. Už tokias klaidas neatleidžiu ir draskau akis. Laba laba xD rasim. kaip nors.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 9:18 pm

Netyčia. "Už tokias klaidas neatleidžiu ir draskau akis. " - taio liksim aklos, nes aš ir vietoj nesėdžiu kai man akis drasko :333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 9:32 pm

ai nieko, bent dingtų mano priklausomybė kompiuteriui.
also, pagalvojau, jei dailyboothe nebijau savęs pasauliui rodyt, tai ir čia pademonstruosiu:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 4:13 pm

Jei būtum rudakė, primintum vieną žmogų, bet hei, sveika atvykusi :>
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:06 pm

Labas, Kamile! ar Emilija... nvm. :D
Perskaičiau aprašymą ir pasakiau sau: I like dis kid! :3
charlieissocoollike! YAY! Helena, Poteris, Burton'as, Depp'as, geografija ir beveik visi iš tavo thumbs up sąrašo man patinka. >:D
Taip pat visi iš thumbs down sąrašo man irgi tinka, hehe. Oh wait, ne visi. Nokia is the damn best phone evah. Ir nuslėpsiu faktą, kad pati tampausi Samsungą. Che, ne aš tai nusprendžiau, beje. :DD

Šiaip ar taip - sveika atvykus!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:25 pm

vampiregeisha, oba, dar niekada niekam nieko nepriminiau. Halau.
mickey, me no kid, aš dvie metais už tave jaunesnė. Ū jėė, fainai. Man nokia šlamštas, neturėjau jau balažin kiek metų *prisiekusi sony ericsson gerbėja nepaisant superinio LG*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





w h o v i a n Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: w h o v i a n   w h o v i a n Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
w h o v i a n
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: