rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Flamigas.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 5:51 pm

Helloū visiems, mano vardas Sandra. Draugai mane vadina Sandrike, Sandru, Sandruk and so on ;D

Charakteris:
Esu sunkus žmogus, rimtai. Užsispyrusi, irzli, mėgstanti atsikalbinėti, ginčytis, dažnai pikta ir labai pavydi. Čia mano blogoji pusė, kuri turbūt gerokai persveria gerąją ;D Šiaip esu draugiška, bet ir tai ne su visais. Su nepažįstamais būnu tyli, nesikišu per daug į pokalbius. O su savais tai galiu kalbėt dieną, naktį, niekas manęs neužtildys. ;D Baisu pripažinti, bet esu tinginė. Taip, taip, plauti indus yra mano gyvenimo bausmė. ;D Kalbant apie fantaziją, mano galva amžinai pilna idėjų. 2/3 neįgyvendinamos ;D

Mokykla:
Mokausi Gabijos gimnazijoje, 8c klasėje. Per daug savo klase nesididžiuoju, tikrai manau kompanija galėtų būti ir geresnė. Mano padėtis klasėje neitin puiki. Sutariu BEVEIK su visom merginom, bet su vaikinai ne. Nuo seniau jie manęs nemėgsta ;D Mokausi gerai. 6 ir 7 klasėj buvau pirmūnė. Nežinau kaip šiemet bus. TIKRAi neesu moksliukė. Kontrams paskutiniu metu beveik nebesiruošiu. Viskas gaunasi savaime ;D Sunkiausiai einasi biologija, fizika ir lietuvių. Ne taip jau ir baisiai, trimestrai 8. O fizikos ir lietuvių kartais ir 9 pasitaikydavo ;D Biologija ankščiau sekėsi puikiai, kol negavom nuostabiosios Zosytės. Pikčiausia mokytoja kokią mačiau. Šiaip aš jos bijau. Rimtai ;D

Ateitis:
Noriu būti dizainere. Arba stomatologė. Bet jei ir toliau mane mokys Zosytė, tai turbūt teks pasitenkinti stomatologijos klinikos grindų plovėja. Arba dizainere, kaip minėjau. Bet iki dizainerės man dar daug. Nemoku nei piešt, nei siūt. Gal dar pasikeis planai per tuos metelius 2 ar 3 kurie man beliko. ;>

Mėgstamukai:
Labai myliu savo katinuką Tukį. Nors jis su manim dabar negyvena(tam labai dėkoju savo nuostabiesiems tėvukams), aplankau jį kada tik galiu. Jeigu ką, jis gyvena pas mano močiutę ;D Toliau labai myliu savo draugus(vardų neskelbsiu), ledus, savo grafitinius pieštukus, ps, knygas, sultis, savo paveikslą. Jaučiu, kad kažką pamiršau, bet tiek to. ;D

Nemėgstamukai:
Labai nemėgstu kepenų. O fuuuu, negaliu jų valgyt. O jei be maisto, tai nemėgstu tų pasipūtelių, melagių ir visų panašių žmonių. Vienu žodžiu – debilų. Vat.

Kontaktai:
Skype: sandruuk
Deviantart: ewwee
Feisbukas, telefonas – PM.

Nuotraukų ngausit. patikėkit, šiuo metu normalių neturiu ;D

Ačiū, kad išklausėt,
Su jumis buvo Sandra. :))

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 7:40 pm

Skaitydama pasijaučiau lyg suradus dvynę seserį. ;D
Beveik kiekvienas sakinys kaip apie mane. Huggie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 8:25 pm

Ahhh, kaip faina lick
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 10:10 pm

Kokią muziką klausai? :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 1:51 pm

awww. hellou :*
labaaaaaai daug panašumų yra. laaaaabai. beveik viskas. Flamigas. 182342
tai va. fainas žmogius pasirodei. ;D
sveika atvykus! <3
(hug)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 3:07 pm

devotte~ - dažniausiai soul, pop ir rock. Na kažkas panašaus ;D O jei apie mylimiausius daininkus, tai one republic, Katy Perri, the beatles. ;D
MoonShine - Sveika. (hug) vyyy, malonu, malonu. Huggie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 4:32 pm

Aš irgi klausau one republic. balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 4:38 pm

Rimtai? Eina sau, mes dvynės ;D bubbles

Annnd, keliu jums savo fotkes ;D
THIS IS ME
THIS IS ME TOO

INFO APIE NUOTRAUKAS: realybėj atrodau visai kitaip ;D Fotkės darytos kartu su drauge, mūsų mini fotosesijoj. Vat. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 7:14 pm

Jau koki akinukai faini! <333333
Ir šp graži esi. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 7:21 pm

Buvo su rožinais stiklais ;D Bet išsilupau paskui ;D Ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 4:50 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2drdser.png
kokia nuostabi tu šitoj. ;oooooooooooo******
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 6:19 pm

Danke <3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flamigas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamigas.   Flamigas. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Flamigas.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: