rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Floodas

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:03 pm

sveiki visi, ko nemačiau ;*********

ievukau (hug) kaip laikaisi? :// matei pirmą puslapį? vakar bandžiau tave sušildyt, bet turbūt man nepavyko! bet tai darė ir Pou! (sun) tikėkimės, kad viskas gerai. ;sss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:09 pm

Ieva, ateik apkabinsiu ir tada sirgsim drauge ♥
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:20 pm

jeleniuk. <33333

aš irgi noriu susirgt. ;ssssss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:25 pm

aš galiu užkrėst tavę (devil)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:28 pm

Ugnyt, gaila man Tavęs būtų užkrėstos :/ Bet jei labai nori galiu taipogi apkabint *apkabina*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:32 pm

(huuuuuug back) <333

Pou, ateisiu ryt pas tave. ir patriką. ;sss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:39 pm

Jėėtus, visiems tik siūlo apkrėst :DD O žinot ką? Apkrėskit ir mane ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 7:43 pm

jei sirgčiau, su mielu noru. ;ddddddd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 8:53 pm

MoonShine rašo:
sveiki visi, ko nemačiau ;*********

ievukau (hug) kaip laikaisi? :// matei pirmą puslapį? vakar bandžiau tave sušildyt, bet turbūt man nepavyko! bet tai darė ir Pou! (sun) tikėkimės, kad viskas gerai. ;sss

blin, neskaičiau pirmo puslapio;// ačiū tau labai (hug) pasaulis šviesėja, kai yra tokių žmonių, kaip tu:*
močiutei kolkas gerai viskas, sakė, kad kažko labai rimto nėra, bet lūžo koja ir raktikaulis:/ bet bus gerai viskas:)

Shizu darkness rašo:
Ieva, ateik apkabinsiu ir tada sirgsim drauge ♥

su mielu noru Floodas - Page 2 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 9:27 pm

ŪŪŪŪ nenorėk geriau sirgt Ievute, geriau jau į shulę eit negu siirgt;sssss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 9:34 pm

Migliauskas rašo:
ŪŪŪŪ nenorėk geriau sirgt Ievute, geriau jau į shulę eit negu siirgt;sssss

O_O Kalbėk už save! Man džiugu xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 10:49 pm

Dabar ten chaosas :D nei pasimokinsi nei ką, visiems dabar dienynų tvarkymas dar rūpi, pažymių knygelių tvarkymai ir panašiai ;D jau geriau tada sirgti ir praleisti pamokas pateisinama priežastimi, negu neit be jokios priežasties :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 10:49 pm

man ir, meh jau 2 sav namie sėdi o___O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 11:03 pm

as irgu jau 2 namie sedziu, kartu su Pou sedim.xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 11:09 pm

simuliuojam xDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 11:35 pm

eii!! As nesimuliuoju.:DDD (vangussmile)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 12:12 am

pas jūs gal mokyklos uždarytos? xD

God, pas mus apie 2tūkst vaikų ir tuos 25% Sunku surinkt vis dar.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 10:10 am

Pas mane tai neuzdaryta sule, iki Palangos retai kada gripas prieina, kad paskelbtu karantina. ;DDD del Pou mokyklos nezinau. O_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 10:13 am

Žinau, kad damn girl, turėjai atsiųst piešinį iki sausio 27d. bet neatsiuntei kaip ir visi kiti dalyviai ;DDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 11:12 am

O blm, umirsau visai apie ta konkursa. :DDDd snd nupiesiu atsiusiu.xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 11:43 am

ok :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:22 pm

hylau :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:51 pm

Labas :(
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:55 pm

mickey rašo:
MoonShine rašo:
sveiki visi, ko nemačiau ;*********

ievukau (hug) kaip laikaisi? :// matei pirmą puslapį? vakar bandžiau tave sušildyt, bet turbūt man nepavyko! bet tai darė ir Pou! (sun) tikėkimės, kad viskas gerai. ;sss

blin, neskaičiau pirmo puslapio;// ačiū tau labai (hug) pasaulis šviesėja, kai yra tokių žmonių, kaip tu:*
močiutei kolkas gerai viskas, sakė, kad kažko labai rimto nėra, bet lūžo koja ir raktikaulis:/ bet bus gerai viskas:)

tuomet gerai, jeigu viskas gerai. (hug)

beje. sveiki. <3333333333333333333333333


Korniukau, ko liūdnas? ;sss
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:58 pm

sveiki, chebrantai <33333 kaip priešsavaitgalinės nuotaikos?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Floodas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Floodas
Atgal į viršų 
Puslapis 230Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Floodas
» Floodas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: