rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kažkas kuria.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 7:22 pm

Šioje srityje nesu profė taigi peikite ir nestokokite kritikos bei komentarų taigi keli darbeliai:
Kažkas kuria. 69fjvl
Kažkas kuria. F9grxx
Kažkas kuria. Bgy3jk
Kažkas kuria. Juliannehoughgirlpictur
Kažkas kuria. Ninar
Kažkas kuria. 90088374
Kažkas kuria. Hvwhug
Sorry,kad kitas Nick'as Atr'se esu kamyy so nekreipkit dėmesio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 8:49 pm

retušas - jis tau pavyko. gavosi net manau labai geras. <3 bet lūpų kraštuose kažkokios baltos dėmelės atsirado dėl kurių lūpos praranda tikroviškumą.
gifai - prie jų nekibsiu, nes man jie patikti :DD
icon'ų radau ne vieną gražią, bet kai kur persistengei su ryškumu arba efektais. stenkis nedaryt tokių ryškių icon'ų, o jei darai primažink ryškumo kiek opacity. :>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 5:57 pm

retušas patiko, tik dantys labai nekokie.
sekmės kūryboje!
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 8:09 pm

retuše labai kliūva geltoni dantys ir dar labiau patamsintos akys. Manau kaip tik reikėtų jas pašviesinti, kad išsiryškintų kiek :} ikonų yra gražių, ir nelabai, keletas be kokybės, nekokių spalvų ir apkirpimo. Pabandyk daugiau pažaisti su tekstūrom, taip originaliau ir įdomiau atrodys :} na, o gifų pati nemoku daryt, tad man patiko, nors judesiukai kiek kampuoti :>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 9:59 pm

Retušas man patiko, ganėtinai geras, apie gifus negaliu nieko sakyti, nemoku jų daryti, todėl man gražus.
ikonų taip pat labai gražių radau, tačiau kai kur kontrastas manau spalvų per didelis. ;D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 10:31 pm

Retuše merginos dantys kažkokie pageltę, bet šiaip pats retušas atrodo tikrai neblogai. :)
gif'ai kiek kampuoti, reikėtų normalų paveikslėlių keitimosi dydį nustatyti, tada būtų super :)
Icon'os ne visos patiko, bet buvo patikusių, reikėtų kai kuriose padirbėti daugiau su spalvomis ir šiek tiek kirpimų įdomesnių ar technikų paieškoti, bet šiaip neblogai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 4:02 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kažkas kuria. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas kuria.   Kažkas kuria. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kažkas kuria.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sem kuria
» Come kuria
» Kažkas.
» Kažkas x)
» kažkas neaiškaus (?)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: