rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 all played out. Naujas aprašas :)

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



all played out. Naujas aprašas :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: all played out. Naujas aprašas :)   all played out. Naujas aprašas :) Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 12:28 am

all played out. Naujas aprašas :) 166610_190199484337423_100000421191540_614620_3226546_n
Sup, dudes?

taip taip, žinoma, vėl naujas aprašymas, bet juk mano pagrindinė specialybė - užknisti :P
Šiaip pagaliau noriu normaliai susipažinti ir prisistatyti :)
sup, aš esu Justina Jesevičiūtė, but I hate, when people call me this name :D Visi mane vadina PANDA. Net auklėtoja. ir ne kitaip. Taip kad nesikreipkit į mane Juste, Justina ar dar kuo :) Aš Panda, Pandutė, Pandusė, Medis :DDDDDDD Šiaip turiu daug vardų, bet nebūtina į juo gilintis :P
Esu iš Alytaus kaimo :DD Tiksliau, rajono :) Praniūnų kaimas forever :46345:
Mokausi Alytaus Jotvingių gimnazijoje, kurią myliu be galo be krašto, nes ji yra pati geriausia :57587: Taip pat ten Mokosi Diana, Amanda, Ugnė, Pūkuotis, Laura (B. Bonfield), Diana :) Ar visus paminėjau? O.o
Koks mano charakteris matyt, vienas dievas težino :D Esu moksliukė, liitle bit, nors mokintis anei kiek nesistengiu. Esu neatšaukiamai įsimylėjus savo istorijos mokytoją VYTAUTĄ SKENDELĮ :D ir šiaip dar grįžtant prie charakterio tai jį galit nusakyti tik pačios jūs. Dažniausiai visus juokinu, iš mano lūpų skrenda sparnuotos frazės, kurios kelia šypseną dar porą mėnesių, draugiška, niekada nesusidarau apie žmogų nuomonės po pirmų žodžių, visada stengiuos pabendrauti :) o kita mano pusė tikrai nėra tokia jau puiki - esu užkietėjus depresikė, ir jei įsikalu ką nors sau į galvą, tai verksiu dar ilgai, esu kerštinga. O kai būnu pikta, tai stulbinamai sugebu gadinti nuotaikas, skleisti neigiamą energiją. frazės būna persisunkusios sarkazmu :twisted: bet šiaip stengiuosi būt geras. Tikrai :6524:
išvaizdos pusės:
esu stora išpampus burundukė. Iš tos foto gali pasirodyt, kad esu fyfa, dėl kaspinėlio ir išraiškos, bet vum. NOT.
o dar apie pomėgius. Esu knygų graužiks, jei tik radau užkabinančią knygą, greit ją sudorosiu
Muzika. Silpnybė mano. Virš 2000 dainų turiu :P
Šokiai. Gatvės Gatvės Gatvės. Pati šoku juos :P
O dabar mano mėgstamiausi:
Like & Dislike
Patinka spaudžiu prie:
Glee
TVD
Twilight (o taip, visdar juos myliu) :6654:
Alytaus Jotvingių gimnazija
Cradle of Filth
Facebook
system of a down
Slipknot
Fall out boys
Metal (muzikos stilius)
Drop the lime
Istorija
Vytautas Skendelis
Skendelio seksi ūsai
Šitas forumas
Teplep'as
Skype
Juodos ir violetinės derinys
Zip FM (ir visi jų didžėjai)
Metal on Metal
Savo brolį :775:

Dislike
Fyfos
Aukštakulniai
rožinė
dviveidžiai
paprikos
kai semia šulę
Seimas
Pavasaris

Nu ką aš galiu dar istenėt apie save?
tik tiek, palieku kontaktus:

Skype: justuciukas1
facebook: Justina Jesevičiūtė arba EmpTy
Nr: jei reik: brūkštelk :p

I know you hate me.
Panda :46345:
all played out. Naujas aprašas :) Justseyes1


Paskutinį kartą redagavo PANDA, Antr. 02 15, 2011 10:46 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



all played out. Naujas aprašas :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: all played out. Naujas aprašas :)   all played out. Naujas aprašas :) Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 12:41 pm

PANDUTE!!!!
hey hey hooo, tu žinai kas su tavim sveikinas ir kas nori stipriai stipriai apkabint? (hug)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



all played out. Naujas aprašas :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: all played out. Naujas aprašas :)   all played out. Naujas aprašas :) Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 2:37 pm

awww, Erikūti heart
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

all played out. Naujas aprašas :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: all played out. Naujas aprašas :)   all played out. Naujas aprašas :) Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 5:19 pm

sveikutė :} patiko man tavo aprašymas, originalus ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



all played out. Naujas aprašas :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: all played out. Naujas aprašas :)   all played out. Naujas aprašas :) Icon_minitimePir. 01 10, 2011 5:59 pm

labuika (:
na, ėkui, visada stengiuosi rašyti savitai, nekopijuojant ;))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



all played out. Naujas aprašas :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: all played out. Naujas aprašas :)   all played out. Naujas aprašas :) Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 10:46 pm

naujas aprašas :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





all played out. Naujas aprašas :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: all played out. Naujas aprašas :)   all played out. Naujas aprašas :) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
all played out. Naujas aprašas :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Žmogaus iškamša (naujas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: