rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Click click ;*

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 9:08 pm

Daugelis sako "Nesenai pradėjau, neteiskit" aš rnesenai pradėjau ir noriu, kad teistumėt ;]]

Spoiler:

Keletas naujesnių:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo nutella ;*, Kv. 01 06, 2011 8:24 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 10:31 pm

Piiiirma - Nelabai kažkaip mitis išreikšta, kampas ne pats nuostabiausias. Ką ta nuotrauka norėjai pasakyt? Visada to savęs paklausk fotografuodama ir bandyk tai parodyt.
Antra - kiek įdomesnė, bet nėra taip lyg norėtum parašyt vieną nesuprantama komentarą su daug wooow smile'ų :DD Gal dėl to, kad pats objektas nėra įdomus. O kai objektas nėra įdomus, tada nuotrauka turi būt perteikta įdomiai (y)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:02 pm

Pirmoje gražus fokusas, spalvos taip pat dailios, meniškos, tačiau pats objektas neįdomus, kaip panašiai Shizu sakė. Nieko neperteikei joje. Kiekvienas gali pamatyti tokį patį vaizdą pamatę eglės šakas.
Antra man vis dėl to patiko. Patiko nuotraukos didelis kontrastas, jeigu būtum parinkus kiek geresnį kampą, tikriausiai būtų suprasti kas toje ft, o man tokios ft patinka, kai tiksliai nesupranti, kas joje, tačiau gražiai perteikta ir įdomiai atrodo :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:05 pm

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs149.snc4/36798_145305575494753_100000459356650_324517_3329977_n.jpg ai, nesuprantu apie fotkes tiek, kiek Shizu, tai galiu pasakyti, kad man patiko šita! Kampas ne kampas, bala žino, gražu! Patiko man!
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs069.ash2/36798_145305585494752_100000459356650_324520_1822770_n.jpg kad ir kas čia būtų, tai atrodo labai įdomiai! Būna nuotraukų į kurias pažiūri ir nebesinori daugiau žiūrėt, mat vaizdas nuobodus, o čia toks, kad vis žvilgteliu! :D Nice! <3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 7:54 pm

Ačiū.Taisysiuosi. ;)


Paskutinį kartą redagavo nutella ;*, Kv. 01 06, 2011 8:23 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 8:04 pm

Paskaityk Pirmo Posto taisyklę.
Vat tada ir pakomentuosiu. :>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 8:13 pm

Ką paskaityt? :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 8:18 pm

PIRMO POSTO TAISYKLĘ. Turi visus darbus kelti į pirmą postą :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 8:22 pm

[i]Tuoj ;)[i]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 10:03 pm

Is senuju nuotrauku:
1. Man tai visai patiko sita.Ypac spalvos.Tokiooos labai mielos.;}
2. Nezinau,man sitoj nuotraukoj kaskas ne taip,gal kampas ar kas...

Is naujuju:
1. Man noretusi,kad tie langai butu nufotografuoti is kiek toliau,ir gal truputeli is kitokio kampo.Be to,mano manymu,cia visai gerai atrodytu black&white spalvos.;}
2. Sita nepatiko.Nepamaciau joje nei kasko ypatingo ar grazaus.Tik tiek.
3. Viskas lyg ir cia okey,tik galejai nufotografuot is siek tiek toliau,mano manymu atrodytu dar graziau.;)
4. Tokiu ar panasiu kaip si tavo nuotrauka internete turbut galima rast ir daugiau,tad ideja manes labai nesuzavejo,ir siaip tokios nuotraukos man nelabai prie sirdies,bet cia jau turbut skonio reikalas.;>
5. Ta pusnis...Man ji iskart labai uzkliuvo.Noretusi jos maziau,ir kad butu labiau "isryskinta" ta mergina.
..

Ai,ir dar pasiulyciau truputeli spalvas pakoreguot,nes daugumoj jos tikrai nekokios.;))


Sekmes toliau fotografuojant.;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 12:34 pm

nuotraukos labai paprastos, elementarios, norėtusi ko nors įdomiau. senesnės ft man labiau patiko (y)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 2:04 pm

Taisysiuos ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimePir. 01 10, 2011 2:44 pm

Antra :redhat: 10 30
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitimePir. 01 10, 2011 5:52 pm

pirmojo spoilerio nuotraukos gražios tiek sufokusavimu, tiek spalvomis, tiek pačiais kadrais. Vėliau seka kiek nuobodesnės, praradusios tokią gerą kokybę foto. pati paskutinė nuotrauka, mano manymu, būtų tikrai gana gera, jeigu fokusavimas būtų kitas ir pagrindinis dėmesys būtų sutelktas į tą sniego kalnelį, o ne merginą :>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Click click ;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Click click ;*   Click click ;* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Click click ;*
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» click click snap
» Click ;D

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: