rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dingstis be priežasčių

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Dingstis be priežasčių  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dingstis be priežasčių    Dingstis be priežasčių  Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 8:48 pm

Jauna mergaitę,ryškėjanti kaip neapsakoma tobulybė.Dainuojanti,šokanti ir be to labai garsi menininkė ir rūbų dizainerė.Taip sakant be gale in1.Tik yra vienas blogas požymis.Ji tyli,su niekuo nekalba.Žmones žino jog ji yra Sjuzana.Nei pavardės,nei tautybės,nei gyvenamosios vietos.Ištisas dienas jis leidžia sandėlyje kuriame pilną veidrodžių.Kambaryje turi tik vandens buteliuką,lapų,pieštukų ir daugiau nieko.Atėjusi į sceną žodžius ir šokių judesius traukia iš galvos,bet visada dainų ėsmę yra niekas.Viena žymi psichologė dirbanti detektyvė nusprendžia susi bendrauti su ją.Jai tai pavyksta,bet po kiek laiko merginą dingsta paslaptingai.Kai kambarys visuomet užrakintas,kambaryje pilną kamerų ir į jį niekas neįeina.O tuo metu kai įvyksta pagrobimas kamerose rodoma kaip merginą sėdi ant žemes susiėmusi už galvos.Ką darys detektyvė kurį prisiimą šitai ištirti ir koks nuosprendis mūsų laukia...

Štai pirmas,bet labai trumpas skyrius
Stebėjau save veidrodyje.Nežinodama ar man savimi didžiuotis ar smerkti.Nekenčiau savęs per visą savo esybę.Ir vienintelis klausimas kuris kilo kodėl mane sukūrė?Juk gyvenimas gali būti ir geresnis,kodėl ji nusipelnė mano ašarų,ir kam man iš vis jas lieti?Juk nevertą.
Mano ašaros krito ant baltut baltutėlio kilimo.Kostiumėlis spaudė visą kūną,o žiūrėdama save veidrodyje,mačiau baidyklę,o ne missis Sjuzana.
Mažoje patalpoje nėra langų todėl nesimato kas vyksta realiame gyvenime,matau tik save.Aplink mane supa daug,labai didelių veidrodžių.Net duris veidrodinės.Ant kai kurių veidrodžių užkabintos mano nuotraukas.Maži nuskurę lapeliai priminantis man ką reikia nuveikti.Atsisėdau ant žemes,pradėjau nusivalinėti ašaras,kurios atrodė susigėrusios į mano kūną.
Netikėtai prasivėre duris ir pro jas žengė jauna moteriške.Na gal nevisiškai jauna,manyčiau kokių keturiasdešimt dviejų.Ji šypsojosi,iki šiol kol neišvydo mane verkenčia.
-Missis Sju,kodėl jūs verkiate?
Žvilgtelėjau į ją ir neatsakiau į jos klausimą.Jau visi priprato jog nesu mėgėja kalbėtis.
-Missis,gal jums ko nors reikia?O gal jus norite užkąsti?O gal vis dėl to norite kažkam paskambinti?
Vis vien tylėjau ir neatsakiau ne į vieną jos klausimą.Moteriške pradėjo judėti link manęs.
-Nesiartinkite!-Suklykiau.
Moteriške krūptelėjo ir nieko nelaukusi dingo už veidrodinių durų.Likau vėl vieną patalpoje,su tūkstančiai savimi pavaizduotu veidrodyje.Galėjau vėl ramiai lieti ašaras.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dingstis be priežasčių  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingstis be priežasčių    Dingstis be priežasčių  Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:05 pm

wow! Idomiai : )
Man patiko. Radau keliatą gramatinių klaidelių, bet šiaip man labai patiko!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dingstis be priežasčių  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingstis be priežasčių    Dingstis be priežasčių  Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 9:07 pm

Atiū
Pas mane gramatika galima vertinti tik 2.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dingstis be priežasčių  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingstis be priežasčių    Dingstis be priežasčių  Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 5:32 pm

Ash,
sveikiname patekus į I aukštą.
Pou ir Wenstley
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dingstis be priežasčių  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingstis be priežasčių    Dingstis be priežasčių  Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 2:10 pm

Antras skyrius.

Moteriške bėgo,greičiau nei sugebėjo.Ant aukštakulnių ir taip normaliai nepastovėjo,bet bėgo.O atbėgusi į reikiama vietą net nusieme aukštakulnius.Keletą kartų paklibino rankeną.Prasivėre duris ir iš jų išlindo,storas,apžėlęs ne kokios nuotaikos vyriškis.
-Kas atsitiko?juk tu turėjai būti su Sjuzana
-Tu neįsivaisduoji kokia ji agresivi.-Ji prasibrovė pro vyriški,ir ėjo link ekrano kuriame buvo aiškiai matyti sedinti panelė.
-Ji tau tik sušuko nesiartinti.-Atsidūso vyriškis,dar apsidairės koridoriuje ar nieko nėra uždarė duris.
-Leja jai tu taip bijosi jos nieko nepasieksi.
-Ne Rudolfai,aš pas ją daugiau neisiu.Mane jau erzina tas jos nelemtas snūkis.
-Nekalbėk taip,ji amžinatilsio Dano numilėtine ir tu neturi teisės taip kalbėti.
-Rudolfai,aš išeinu iš šito darbo,psichologe jau esu keturiolika metų o su šitą panelę net kalbėtis neįmanoma
-Eik,bet pakeliui išeidinėdama nepamiršk pakviesti savo sesers.
-Tu dar manai jog ji sutiks,ji dabar sunkiai dirba,nemanau jog ji sutiks.-Lėja taip įsiaudrinusi mosikavosi rankomis jog spėjo ir stiklinę su vandenių išlieti.Bet į tai dėmesio net nekreipė,matėsi jog labai įsijautusi-Rudolfai,Anna tyria paslaptinga bylą ir nemanau jog dabar ji ras laiko.-Pirmuosius žodžius taip tyliai ištarė jog net aparatūros ūžimas pasidarė garsesnis nei kada nors.
-Leja,neknisk man proto su tokiomis nesąmonemis.Pati kuo puikiausiai žinai jog Anna sutiks.O dabar nešdinkis iš čia.
-Ir nešdinsiuosi.-Moteriške supykusi išlėkia pro duris,smarkokai trinktelėjusi durimis.

***
Krūptelėjau ,kažkas smarkiai trenkė durimis,jog ataidėjo net iki šio kambario.Jaučiausi tokia išvargusi,te reikia tik atsigulti ir numigti.* Ne,ne dabar.Dabar dar pavojus*Kažkoks svetimas balsas mano mintyse kuždėjo,norėjau klykti jog jis nešdintusi iš mano minčių,bet ne jis vėl pasigirsta *Nemegink,juk žinai jog tave stebi,klyksi čia visi suplūs tu vieną prieš tiek daug.Sugebi vieną išgąsdinti ,bet kai bus daug nesugebėsi* Papurčiau keletą kartų galvą,susiemiau už galvos *Dink iš mano minčių,sapnų.Neišdinkis nuo manęs !*Mintyse taip aiškiai ir neramiai kartojau tuos žodžius jog net nepastebėjau kaip dar kartą išliejau ašarą.
Suspaudžiau lūpas,sudėjau rankas ir tyliai šnibždėjau maldą prieš tai persižiegnodama.Kaip ir Danas sakydavo sukalbėk trys maldas iš išvysi šiai dienai velnią iš savęs
-Tėvę mūsų kuris esi danguje,tesesie šventas Tavo vardas,teateinie Tavo karalystė,teesie Tavo valia kaip danguje,taip ir žemėje.Kasdieninės mūsų duonos duok mums šiandien ir atleisk mums mūsų kaltes,kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams,ir neleisk mūsų gundyti,bet gelbėk nuo pikto.Amen-Balsas vėl pradėjo mano mintyse,tik šį kartą agresiviau *Užsikišk,padugne.Galvoji taip mane pašalinsi,vis vien aš tave surasiu kur tu bebūtum,kankinsiu ilgai ir skausmingai kol galiausiai nudvėsi prakeiktą kalė*Šį kartą jau nesusilaikiau suklykiau,pasipylė ašaros,drebėjau kaip ne sava.Nežinojau kas dedasi mano kūnui,bet šį kartą šie žodžiai mane paveikė.

***
Rudolfas sedėdamas kedėja ir maigaliodamas savo telefoną net nepastebėjo ir neišgirdo kaip merginą suklykė.Mėgavosi savo žaidimu.Tik staiga prasivėre duris ir jaunas,pabalęs vaikinas prasižiojo rėkti.
-Sere,sere panelei Sjuzan kažkas blogai ji ką tik suklykė!-Jaunasis piškino žodžius taip greitai jog Rudolfui reikėjo laiko suprasti ką jis pasakė.
Rudolfas lėtai pažiūrėjo į kamerą,matė kaip mergina raitėsi ant žemes lyg jai kažką skaudėtu.Iš veido atpažinti jog ji kenčia tuo pačiu ir verkia.
-Kvieskite medikus ir skambikite Lejos seseriai Annai tegu ji greičiau pasirodo.Paskubėkite.
Vyriškis išdūmė paklausydamas sero įsakymo.Rudolfas pagriebes raktus išbėgo tamsių koridoriumi link rūsio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dingstis be priežasčių  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingstis be priežasčių    Dingstis be priežasčių  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dingstis be priežasčių
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Milijonas priežasčių, kodėl Lietuva yra geriausia šalis pasaulyje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: