rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Eat me, drink me

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 2:14 pm

2011 - 02 - 03:

2011 - 02 - 14:

2011 - 03 - 23:

2011 - 04 - 12:


Paskutinį kartą redagavo Mishi, Antr. 04 12, 2011 7:54 pm. Redaguota 18 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 10:18 am

Su ikonomis dar padirbėk, o parašas labai gražus. Iconose per daug ryškumo. ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 10:50 am

Smagu, kad naudoji PSD, matosi yra keletas teksturų, nebijok ekspermentuoti dėti užrašų, gausi komentarų ir žinosi ką labiau patobulint ko iš vis geriau ikonose ar kituose darbuose nenaudoti o ką dar gali pridėti, kirpimai ikonų galėtų būti įdomesni, pati tokias ikonas užsidėt negalėčiau, na o parašas, visai nieko - originalus, bent jau pagal mane, taigi iškomentavau, einu pas kitus. : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 12:21 pm

ikonuose nepatiko psd ir kirpimai, daugiau eksperimentuok su textūrom.
blende nepatiko išdeliojimai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 2:32 pm

2011-01-05
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 8:34 pm

Sigas būtų labai gražus, jeigu tos trys panos būtų skirtingos arba kaip įvairiau pateiktos :D Net nežinau ką apie avus turėčiau pasakyt, nes nelabai išmanau jų darymo, bet gražu man :D O šiaip, norėtųsi matyt įvairesnių tavo darbų, ne tik ikonos :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 2:57 pm

https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2cx6i9w.jpg man patinka šito sigo išskirtinumas. Jis toks... nebanalus. :D Nais!

Su iconom dar reikia padirbėti, tačiau nekritikuosiu čia taip, lyg būtum profė. ^^
https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/v7txmo.jpg šitose man patiko naudojamos textūros, labai mėgstu tokias. Ir šiaip neblogai atrodo. :>
https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/eqnfq9.jpg pritrūko ryškumo ir čia jau textūros žiūrisi nekaip... Labiausiai patiko pirmoji. <3
https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/xkvoxw.jpg šios tikrai labai neblogos, patinka. <3
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2e6g7qr.jpg spalvos jėgutė!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:12 pm

Tas sigas man žiauriai patinka. :OO
O ikonose esantis ryškumas kai kur labai tinka ir man gražus, kai kur jau per daug. Kai kuriuose dar kirpimas nelabai, tačiau man jos lb gražios, nes pati nemoku daryti ikonų.;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 7:39 pm

ŠITIE KAŽKODĖL LABAI PATRAUKĖ. ;))
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2e6g7qr.jpg
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 8:40 pm

Man tavo ikonos patiko, skaičiau kaip kiti tave kritikavo :D Pirmas komentaras sukėlė juoką :DDDD Turbūt todėl, kad man tai pasirodė visiška nesamonė :D Manau kaikurioms TRŪKSTA ryškumo, o šiaip radau ir laaabai gražių ikonų :))
Išmėgink daryti ir kitokius darbus, ne vien tik ikonas :D
Sėkmės toliau kuriant :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 9:44 pm

Labai dėkui už komentarus. Tikrai gera skaityti, kai kas nors tave giria. Tikriausiai palyginus su mano pirmais darbais, šie yra way better nei anie *-*

Tai vat kad esu nevykėlė ir be ikonų nieko nemoku, nooors... Tikrai pamėginsiu padaryt kokį ar blendą, ar sigą, ar kolorizacija, ar manipuliacija. Pažiūrėsiu, viskas priklausys nuo to ar nauja mano dar nepradėta rašyti novelė neiščiulps mano syvų ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 11:14 pm

sigas tikrai kietulis :OO
o apie icona's aš nelabai ką nusimanau :DD bet man tai patinka (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 4:59 pm

2011-01-08
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimePir. 01 10, 2011 5:50 pm

2011-01-10
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimePir. 01 10, 2011 6:50 pm

Ikonų gražių yra. Ypač tos nespalvotos. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimePir. 01 17, 2011 12:31 pm

https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/2wqsf3l.jpg
na apie kolorkes nenusimanau, bet šita mano akimis nebloga tik akys keistai žiūrisi :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 12:12 pm

man labai patinka tavo darbai, tavo icon'os, tavo kolorkės. viskas. jie kažkuo išskirtiniai ir patraukiantys. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 7:15 pm

Wow, toks, tikriausiai, pirmas komentaras, kuris taip mane sukrėtė ;D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeKv. 01 20, 2011 6:53 pm

ikonos gana gražios, bent jau dauguma, kai kur norėtųsi žmones labiau išryškinti, foną sulieti ar kažką panašaus padaryti, ar su tekstūrom pažaisti, kad matytųsi daugiau darbo. Apie didesnius darbelius kalbant, gana neblogi, tiesa, su spalvom šį kartą reikėtų paeksperimentuoti. Na, o naujausia kolorizacija žiūrisi labai gerai, tik va lūpos labai keistos, bespalvės ; DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 5:07 pm

2011-01-22
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 11:01 am

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/24g3a8h.jpg
šitam man patinka fonas <3 bet nepatinka tų merginų kompozicija. jos kažkaip sukrautos viena ant kitos šitaip, nesižiūri. taip pat labai kliūna jų kirpimas ir trūksta kokybės. sėkmytės. :**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 5:35 pm

Pagyrei dėl vienintelio dalyko, kuris ne mano nuopelnas ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 6:00 pm

Eat me, drink me Ruprih

šitas iconas labai gražus!
sekmės kūryboje!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 7:11 pm

Radau labai gražių ikonų. <33 tačiau kitur efektai netinka arba ne vietoj, kai kur kontrastas kiek per didelis. O_o
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 8:33 pm

ikonose ne visur prilipo spalvos, vietomis per daug kontrasto, vietomis - per mažai. tačiau radau net labai gražių :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eat me, drink me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eat me, drink me   Eat me, drink me Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eat me, drink me
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: