rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lior.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Lior. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lior.   Lior. Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 8:02 pm

Kadangi rašyt nėra laiko, o prisistatyt reiktų (lyg ir metas :DD), darau copy-paste :DD

1. Tavo tikrasis vardas:
Loreta (Lor, Liooor, ms. L, varlėnas, tūndra, mimoza, zosė trys, Loo, Liolikas, lion :DDD)
2. Tavo charakterio tipas:
Clicky. Yo, this thing iz a liar ._.
3. Zodiako ženklas ir ar tiki horoskopais?:
Ožiaragė (8D). Um, nelabai. Nors kai paskaitau po laiko horoskopus, būna, kad teisybę pasako ;D
4. Ko bijai?:
Vorų, aukščio, didelių ir erdvių patalpų (kosmoso), tamsos, forsų, neprisimenu, nežinau, tainepabaiga, pasakysipavyzdžiųirpasakysiu. Fobijų turiu galybę, čj pusę išsigalvoju xD
5. Koks kitų žmonių elgesys tave trikdo (nervina)?:
Veidmainiavimas, apsimetimas nekaltučiais, tiesą sakant, nervina ir naivumas. O dažniausiai priklauso nuo nuotaikos, kas mane užknisa.
6. Kuo tu išsiskiri is visų?:
Retas žmogus turi ilgus plaukus, tad kažkiek tuom; mokykloje turbūt esu vienintėlė, kuri girdėjo grupę Kings of Leon, Led Zeppelin, The Cure, 30STM ar Emilie Autumn. Tad atlieku nupušelės ir liabai išskirtinės būtybės vaidmenį. Ir galėčiau pasakyti, mėgaujuos šituo vaidmeniu :DD
7. Ką darai kai supyksti?:
Dažniausiai braukiu ašaras ir snargliuoju pagalvę/antklodę/rūbus/sienas/ranką. Labai išraudonuoju, balsas pradeda drebėt (kaip ir visas kūnas). Hehe, dar parėkaunu ir sulamdau kokią skardinę, arba sulaužau neveikiantį tušiuką. Kažkada visus numerius iš telefo išsitryniau :DDD. Žodžiu, nelabai prognozuojama.
8. Ar esi tikintis i Dievą?:
Nesu krikštyta, netikiu. O labiau pasigilinus į tokius dalykus, supratau, jog mėh būti fataliste. (kodėl man tas žodis toks... bobiškas? o.o)
9. Ar rytais valgai pusryčius?:
Afkorz, i do. Taip prisipratinau, kad be pusryčių dienos neišnešu ;D
10. Dėl ko tavo manymu būtų galima paaukoti gyvybę?:
Tikrai dėl mylimų žmonių. Artimųjų, šiuo atveju.
11. Ką moki tokio, ko kiti nemoka?:
Tapyti (happy). Jk, daug kas moka. Šiaip nežinau, ant šukuosenų sudirbimo turiu gabumų :DD
12. Gėris ar blogis?:
Teehee, tai žinoma, kad gėris. Nekenčiu begėdžių blogiukų. Nors virtualiam ir šiaip nerealiam gyvenime visada už juos xD
13. Tamsa ar šviesa?:
Tamsa - jaukesnė už šviesą, bet šviesa man asocijuojasi su pavasariu, atgimimu. Eh, liksiu per viduriuką.
14. Mirtis ar gyvenimas?:
Gyvenimas. Gyvas žmogus gražesnis, nei lavonas :]
15. Arbata ar kava?:
Teaaaa!
16. Šokoladas ar vanilė?:
Šokoladas, kuris kuo toliau, tuo mažiau man patinka. Plius mane nuo jo beria ._.
17. Megstamiausias valgis?:
Pica, cepelinai ir lavašai. Lolz, dievinu nesveiką maistą, bet dažniausiai jo nevalgau.
18. Koks gėrimas skaniausias?:
Arbata, vanduo, 3in1 bizalai, pieno kokteiliai, apelsinų sultys. Metu alkoholį ;]
19. Mėgstamiausia spalva?:
Mėlyna, violetinė, žalia, smėlio ruda, juoda, raudona.
20. Žalingi įpročiai?:
Um, buvo laipsniški gėralai, berods. Bet vartojau jo mažai, o dabar iš viso jokio. Belieka pc ir nesveikas maistas (:
21. Naminis gyvūnėlis?:
Turiu žuvyčių tuntą :DDD
22. Laimingiausia diena tavo gyvenime?:
Um, turbūt Rammstein'ų koncertas ir sleepover'is prie Aušros vartų ;DD
23. Brangiausias daiktas?:
Šeima, nors nėr jis koks daiktas. Šiaip, manau, kad raktai nuo namų.
24. Kokie filmai tau patinka?:
Pradėjau like'int komedijas (tik ne amerikietiškas). Šiaip fav'uose lieka fantastiniai, biografiniai.
25. Ar tiki meile iš pirmo žvilgsnio?:
Kad biškį ne laikas, sakyčiau. Po keleto metų gal ir atsakysiu :DD
26. Galėtum bent vieną dieną nesišypsoti?:
No way. Smailas mano raukšles gilina, bet nuo to man dar smagiau. Kai nebūnu nervuota būnu labai linksmų plaučių :DD
27. Ką veiki laisvalaikiu arba ką veiki kai tau liūdna?:
Mmm, taip išeina, kad laisvalaikis būna tik liūdnas :DDDDD. Šiaip valgau, sėdžiu prie pc, vaikštau ir maivaus bei fotkinuos :DD Taip pat nepamiršiu paminėti tonos špakliaus. Iššaukiančio ir duok die, ne rudo :DD
28. Ko niekada nelaikytum savo kambaryje?:
Voro (nors juos auginu jau 3 savaitė. Sad, bet numirė dulkių siurblyje ._.). Jk. Turbūt tualeto. Bet šaldytuvą laikyčiau.
29. Muzika tavo gyvenime:
Cmon. Lior be muzikos - ne Lior.
30. Tavo moto. Posakis, kuriuo remiesi gyvenime:
Nekenčiu tokių dalykų. Rimtai. Kam jų reikia? ;o
31. Gražiausia pasaulio moteris/vyras?:
Daug. Tiek ir tegaliu pasakyt. Tokių smexų prisižiejus, negaliu atsirinkt :DD
32. Tai, ko nepasakei, ko dar nežinome, kas dar labiau padėtų pažinti?:
Atpažinsit gatvėj iš akinių, balto snukučio, ilgos kasos, su kirpčiais, atstojančiais trumpus plaukus, languoto palto ir gražių batų :DDD jk, šiaip tai jeigu rūpi, klausimai apačion :DD
Foto:
Jeigu labai įdomu ir reikia žinot kaip mano judančios rankos padarinys atrodo, jamkit naujausią foto from heere. Baisingai užbrūkšniuotas dalykas, po kuriuo paslėpta mano darželyje daryta foto (tėvai drįsta pakabinti tokią koridoriuj. Shame on them ._.) turi likti paslaptyje :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lior. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lior.   Lior. Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 2:27 am

koooooks kietas aprašymas o___O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lior. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lior.   Lior. Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 1:37 pm

absinthe'ish rašo:

21. Naminis gyvūnėlis?:
Turiu žuvyčių tuntą :DDD

Pamačius šitą, prisiminiau, kaip aš žadėjau siųst tau mažą katiną, ir pradurt skylutes, kad neuždustų. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lior. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lior.   Lior. Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 4:42 pm

Mano meilė Lorečius.;**********************************************************************************
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lior. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lior.   Lior. Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 4:42 pm

Sveika,Loreta,išsamus ir fainas aprašymas. :))
o kodėl Tu nekrikštyta? o_o
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lior. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lior.   Lior. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lior.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: