rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Senis besmegenis iš Aguonų

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Senis besmegenis iš Aguonų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Senis besmegenis iš Aguonų   Senis besmegenis iš Aguonų Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 8:15 pm

o.O

Drisai čia ateit? Turi drąsos O.o

Sveiki, seniai besmegeniai, Sunshianai, Vamždeliai ir kitokie gyviai. Aguona jums prisistato tikruoju savo vardu ir pavardė .
Esu aš Ineta(turėtum jau žinoti) Aleknavičiūtė. Man 11,5 metų, tai rašau, nes manau kad turėtumėte žinoti, kad man žiauriai patinka MATEMATIKA. Esu iš PANEVĖŽIO, nors gimiau Kupiškyje. Dar esu Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokyklos 5 a klasės mokynė Užeikit kadanorsxD. Oi pamiršau pasakyti nors pirma šio sakinio dalis nuskambės vaikiškai ,bet:
Užaugus noriu būti Fotografe. Nuotraukos kolkas mano negeriausios. Mokausi pagauti kampa, na ir aplinka mokymuisi man įdėali , bendranbutis su vaizdu į mano mokykla xD. Žinokit jei norėčiau paabėgti iš dabartinės mokyklos, mane pasodintų į kitą, o jei iš tos pabėgčiau pasadintų į trečią iš kurios nepabėgčiau xD. O kodėl? Nes gyvenu tarp 3 mokyklų. Na gerai nusišnekėjom einam prie svarbesnių dalykų.
Nori pamatyti foto, taip?
Nė velnio negausi nes daktarai paliepė man jų neroditi , kad TL negautų infarkto :D.
Na kq JEI TURITE KLAUSYMŲ RAŠOME ŽMONES

Su kažkuo , Aguona <3
Atgal į viršų Go down
 
Senis besmegenis iš Aguonų
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: