rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 KALĖDOS

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 7:40 pm

Kalėdos, kalėdos... Ką jums reiškia šita šventė? ką užsiprašėt dovanų iš kalėdų senio, ką veiksit šią dieną? pasipasakokit :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 7:48 pm

Kaip visada nieko neveiksiu tik gersiu arbatėlę ir gausiu dovanų kokį puodelį, arba 10lt jei pasiseks. vuot.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 7:50 pm

Shizu darkness rašo:
Kaip visada nieko neveiksiu tik gersiu arbatėlę ir gausiu dovanų kokį puodelį, arba 10lt jei pasiseks. vuot.

Man taspats : DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 7:57 pm

Kalėdos man patinka. Kalėdos yra gerai. KALĖDOS 539898 Visada jų laukiu labiau, nei savo gimtadienio (o jis vasarą, todėl darom išvadas!), cheche. Dievinu šios šventės jaukumą, dievinu eglutės ir namų puošimą, dievinu, kai mokykloj prieš pat Kalėdų atostogas groja Kalėdinė muzika, visi vaikšto laimingi, su Kalėdų senio kepurėm, dalinasi apkabinimais ir dovanėlėm, mokytojai pavirsta pūkuotais kačiukais, o išėjus palinki linksmų švenčių. :D
Kalėdų senio neprašiau nieko kolkas, bet kad net kažko labai nenoriu. Kas bus - tas, kad ir puodelis ir dešimt litų. :DD
Kaip švęsiu? Dar nežinau, galbūt būsim namuose visi, galbūt eisim pas gimines, arba gminės ateis pas mus. :D Svarbu smagiai praleisti laiką, kad ir namuose prie teliko žiūrint filmą. <3
O prie žodžio Kalėdos galima visada dėti ženklą lygu ir rašyti jaukumas. KALĖDOS 539898
Šypsokimės ir nebūkim pikti, juk adventas prasidėjo! Gero laukimo, mielieji:*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 8:14 pm

ką man reiškia> visad reikšdavo džiaugsmą, šypsenas, šilumą, bet šiais metais reikš liūdesį. kalėdos asocijuojasi su.. su baime, laukimu. bet jeigu pamirštant liūdesį su dovanom! o ką veiksiu? aaa. šiais metais šito nežinau. :///


p.s. Jelenyt, ir dar gausi didelį didelį hug'ą ir žodį myliu nuo manęs. nors ir jis bus 'virtualus', bet bus nuoširdus!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 8:24 pm

Snow is falling
All around me
Children playing
Having fun
It's the season
For love and understanding
Merry christmas everyone!
ša la laaaaa!

Naaaa, kalėdos man asocijuojasi su šeima, džiaugsmu, dainom : )
Manau kalėdų rytą gausiu kažką dovanoms, tada laiką iki vakaro praleisiu pc/tv, o vakare visa šeima (ateis ir kai kas iš giminės) susėsim kalėdų vakarienei: )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 9:19 pm

kaaalėdos
pati nuostabiausia šventė, kaip tik ateina lapkričio vidurys aš jau laukiu kol galėsiu papuošt egle, ir apkarstyt visus namus žaisliukais ir kitokiais šudukais, o tos visos dovanėlės, kaip smagu jas gauti ! šiais metais prašysiu gero fotiko, bet jo negausiu 90% ;/////
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 4:27 pm

mickey rašo:
Kalėdos man patinka. Kalėdos yra gerai. KALĖDOS 539898 Visada jų laukiu labiau, nei savo gimtadienio (o jis vasarą, todėl darom išvadas!), cheche. Dievinu šios šventės jaukumą, dievinu eglutės ir namų puošimą, dievinu, kai mokykloj prieš pat Kalėdų atostogas groja Kalėdinė muzika, visi vaikšto laimingi, su Kalėdų senio kepurėm, dalinasi apkabinimais ir dovanėlėm, mokytojai pavirsta pūkuotais kačiukais, o išėjus palinki linksmų švenčių. :D
Kalėdų senio neprašiau nieko kolkas, bet kad net kažko labai nenoriu. Kas bus - tas, kad ir puodelis ir dešimt litų. :DD
Kaip švęsiu? Dar nežinau, galbūt būsim namuose visi, galbūt eisim pas gimines, arba gminės ateis pas mus. :D Svarbu smagiai praleisti laiką, kad ir namuose prie teliko žiūrint filmą. <3
O prie žodžio Kalėdos galima visada dėti ženklą lygu ir rašyti jaukumas. KALĖDOS 539898
Šypsokimės ir nebūkim pikti, juk adventas prasidėjo! Gero laukimo, mielieji:*

panašiai ir man. Kalėdos tikrai jaukiausia šventė, bent jau man. O mokykloj skambanti muzika yra nerealu. <3333
Dovanos man nelabai svarbu, nors žinoma noriu jų, bet labiau patinka pati šventė. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 8:10 pm

Uch dievinu Kalėdas!!! Tai labai šilta ir jauki šventė, kai susirenka visa šeima, gaunam dovanas, aišku tai nėra svarbiausia ; D
Man irgi labai faina, kai mokykloje leidžia kalėdines dainas :snowy:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimePen. 12 03, 2010 8:16 pm

Kaip kalėdos be kalėdų seniaus? Per šią dieną tikiuosi pamatyti bent jau penkis tokius. Vienas pas sesę darželyje, kitas ateis pas sesę į namus (žinoma, kartu ir į mano), vieną rodys per TV3 žinias, kitu turėtų būti pasipuošusi google, ir žinoma pats svarbiausias, tas kuris pasirodo naktį ir kurį visada išgirstu, tai KALĖDŲ SENELIS/TĖVAI ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 5:57 am

Man Kalėdos yra viena iš laukiamiausių švenčių. Kai kuriais atvejais net labiau nei gimtadienis. Nes per Kalėdas visi lyg suartėjame, namuose būna ta jaukumo dvasia, skanūs iš virtuvės besklindantys kvapai, šiluma. Kalėdų eglutę jau ruošiuosi puošti šį savaitgalį. Bet vėl dilema-kur didelę statysim-pas mane ar balkone, bet jaučiu balkone bus ji. Ach.... Kalėdų senelio-tėvelių žinoma,laukiu. Jau esu sugalvojusi nemažą sąrašą dovanėlių. Na gerai, ne tiek jau ir daug. Bet neišduosiu-nes po to dar nerasiu po eglute :O Aš per Kalėdas beveik visada praleidžiu gerai laiką, kad ir žiūrėdama televizorių ir kimšdama savo mylimą baltą mišrainę(be bulvių) arba aguoninį pyragą.

P.s. Jelenytę ir nuo manęs tu gausi didžiulį apkabinimą. Jei dar parašysi adresą, tai kokį nors dekupažuotą daikčiuką atsiųsiu ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeTr. 12 15, 2010 10:35 am

man Kalėdos buvo ir visada liks pačia gražiausia švente, ne vien dėl dovanų gavimo ir t.t., bet dėl to, kad kiekvienais metais visi susirenkame kaime pas senelius, kalbam, dalinamės mintimis, prisiminimais. tiesiog nuostabus metas susitaikymams ir lengvam bendravimui :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeTr. 12 15, 2010 12:14 pm

Visada Kalėdos buvo nerealus metas dėl dovanų - nei pabuvimas su šeima rūpėjo, pastoviai veikdavau ką nors viena. Bet krizė atėjo ir su šeima smagiai nusprendėm atbūt visiškai kitokias kalėdas, be dovanų ir be eglės :DDDD Tad tikiuos, kad bent dabar pajusiu tikrą Kalėdų džiaugsmą. Btw, ne Kalėdas, o saulėgrįžą švęsim :DD
O diena kaip ir visada... Mama pripirks kalną saldainių ir darys baltą mišrainę (nomnom). Bus daug žuvies, kaip visada, o aš jos Kalėdų proga lyg tyčia negaliu praryt .__. Tad... Vot tep. Džiaugsiuos sese, kurią retai matau, džiaugsiuos tėvais, kuriuos dažnai matau :DD Nors galų gale, manau, kad bus kaip eilinė diena ;D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeTr. 12 15, 2010 7:36 pm

šiandien keitėmės dovanom šūlioj ir gavau pirmąją dovaną ; D stiklinį rutulį, kurį papurčius krenta snaigės, tokį kaip teplepo ikonėlės, grandinėlę su pakabuku ir šokoladą ; DDDDDDDDDD

na, o šiaip mėgstu šitą šventę ir dėl dovanų, ir dėl tokios draugiškos, šventinės atmosferos, kai visi būna šilti mieli geri ; D Kalėdos man prasideda nuo gruodžio pradžios arba lapkričio pabaigos, kai į namus parkeliauja pirmasis maišas su mandarinais ; DDDDDDDDDD na, o vėliau visas namų puošimas, šventinių dainų klausymasis dar geriau nuteikia... per pačią šventę kažko labai protingo nenuveikiu - kūčių vakarą susirenka visa šeima, ankstyvą kalėdų rytą draskau dovanų popierių ir žiūriu, ką gero gavau, vėliau valgom kalėdų pietus, tada visi išsiskirsto, antrąją dieną atūžia antroji svečių banga, vėl pakuoju dovanas ir vėl valgau saldumynus, ir viskas ; DDDDDDDD kalbant apie dovanas, jau apieškojau visas įmanomas vietas, bet dar neradau, kokios dovanos šiemet pasieks mane, hahaha ; DDDDDDDD pati irgi dovanoju šeimai kažką, bet retai kada ką nors perku, nebent kokią smulkmeną ; D šiemet visa šeima gaus tapytus mažiaus darbus evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeŠt. 12 18, 2010 12:02 pm

Na, kai atsikėliu tą dieną iš kart einu žiūrėti kas po eglutę. ;D Tada beveik visą dieną džiaugiuosi, žaidžiu ar panašiai darau su ta dovanėlę. :) Dar nežinau ko noriu šiaip Kalėdoms. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 1:55 pm

kalėdos = mandarinai+cinamonas+šeima+švelni muzika...
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 2:16 pm

Man tos Kalėdos kaip ir nieko nereiškia, paprasta diena, bet va Kūčios, visi susirenkame ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimePir. 12 20, 2010 9:12 am

Kalėdom užsiprašiau fotiko ir žinoma jei jo negausiu, tai kitais metais kalėdų senio lauksiu su šautuvu ir kastracijai skirtais įrankiais O.o
o šiaip tai šitą šventę dievinu <33333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 1:43 pm

Zuiki - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Man kalėdos taii - daug dovanų, du kilogrmaai mandarinų tik man, gera muzika, filmai, nemėgstamas visos giminės susitikimas, daug sneigo už lango ir žalai eglutė. :DDDD
O iš tikrųjų, kalėdų laukiu, nes prisivalgau daug kūčiukų ir mandarinų, ir gaunu daug dovanų. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimePen. 12 24, 2010 12:24 pm

KalėėėėdoooS!!! Tai mylimiausia mano šventę (įskaitant ir gimtadienį)!. DOvanųų praššiau modelino lėlėms "La doll" xDD Ir dar telefono normalaus :DDD
Kažkodėl per kiekvienas kalėėdas mano pirštukai labai pavargsta :)) Nuo atviručių darymo... Per šias kalėėėdas padariau geriausiai draaugei lėėlę :))

Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 3:45 pm

nu labas rytas! Sulaukėm gražiosios mūsų šventės, tad metas pasipasakoti, ką gavote dovanų ; DDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 11:10 pm

labas. :DD

ašgavau piniginę, laikrodį, raktų pakabuką, megztinį, pižamą, auskarus, knygų, saldainiųųųų, dežutę kažkokią, puodelį. :DD
dar turiu kažką didelio gaut iš kitų giminaičių, kurie Palangoj gyvena, ir atvarys po naujako. :DDD
o ką kiti? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 12:57 pm

meh gavo tapkes, pižama, kvepalu, šokolada su riešutais ir UNO kortas o_O
dar gavau pilna kojine saldainiu o_OOOO_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 5:20 pm

bliaam. taip laukėm visi tų Kalėdų, o jos tik pyyp ir praėjo. taip nesąžininga. ; ss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 6:16 pm

Aina šikt. Galvojau nieko negausiu, o štai gauti prezentai: evil
Kiniškas tušas (ne akių xD), šešėliai (šį kartą akių :DD), 2 poros kojinių, sesės exlibrisas (toks nomnom), 50 litų (wheee, padišonas, here i come xD), rankų kremas ir muilas.
Eh. Kūčios buvo pačios geriausios iš visų :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





KALĖDOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KALĖDOS   KALĖDOS Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
KALĖDOS
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: