rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Baisa pabaisa

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 4:28 pm

Jei kas esat silpnų, nervų galite jungti lauk iš karto [įspėjimas rimtas], o kas bandysit laikytis, skaitykit toliau...



Taigi, esu Gabija. Tokia maaaaaža Gabija - man tik 11. Kaip laukiu gegužės 24,. Tada bent metais paūgėsiu. Aš to taip laukiu...
Gyvenu beveik prie jūros. T.y. Klaipėdoje. Myliu šį miestą, nors mokyklos ne iš geriausių. O ir daugelio pribambasų nėr (net knygos "Tiltas į Terabitiją")...
Mėgstu skaityti, kurti, plepėt su draugėm ir žaist "Tiesą - drąsą". Būtinai per darbų pamokas. Nes mokytojas nekreipia dėmesio. O ir apie meilės reikalus galima išsikalbėti (ką mes su Vaida ir darom ;DDD). Taip pat mėgstu mokytis. Nežinau, gal man koks laidelis atsijungęs, bet man tai patinka. Nors ir esu moksliukė, nesu nuoboda (kaip galvoja daugelis, tačiau pirštais nebadysim. Tiesa, jų čia nėra...).
Taigi. Jei dar neišsigandot, įdedu fotkę. Tada jau gausit šoką ;DDD
Kairėj [click]
Grybai (ne)valdo!!! [click]
Veido nerasta ;DDD [click]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:50 pm

Sveikute :)

Panašumai: taip pat gyvenu Klaipėdoje (ir myliuuu šį miestą heart ); mėgstu paskaitinėt; plepėt su draugėm : DD (kas nemėgsta : D).

Nepanašumai: manau, kad yra visai neblogų mokyklų; nemėgstu mokytis ir mokausi nepakankamai gerai : DD

Tai vat tiek Weeeee
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 1:36 pm

Laaabas :)
Šaunu, kad turim panašumų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 3:40 pm

Panašumaai - esu iš klaipėdos! xD ir taip pat myliu šį miestą.
Skirtumai - man 14, kaip sakė Jolita, mokyklos bent jau man tai labai geros, pati į kurią eini? Laukiu ne gegužės 24, bet vasario 11, ir ne todėl, kad man bus 15, but gausiu fotoaparatą, hheeeyh. :DDD Ūū dar neesu moksliukė, nors ir nesiruošiu būti, o ir eit į mokyklą ne per labiausiai mėgstu ;D

voooūt
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 3:47 pm

Sveika,
esu iš Gedminų pagrindinės :) O tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 3:51 pm

Gabija (hug)
nenene. žinai, man tep tep nepatinka moksliukai. >____< tie, kuriem rūpi tik mokslas, mokslas, mokslas. žinoma nesakau, kad man nerūpi jis, bet.. bet nesimokau vien 10, 9. arba neverkiu kai gaunu 4. ;DDD
bet tau padarysiu išimtį, nes esam gana seniai pažįstamos. xDD*
sooūū. sveika čia atvykus. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:05 pm

Ugneeeee,
to tavo apsireiškimo aš nesupratau... Nors gal ir supratau :)
O už priėmimą - ačiū, tačiau jei ne tu, nebūčiau čia :))) 🍬
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:07 pm

tas išsireiškimas nebuvo piktas ir tikrai jis nereiškia, kad tu man nepatinki. ;DDDDDDD
<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:10 pm

Aaa...

=i8r4kit, kokie visi tolerantiški. Nesako,kad aš baisi... Giriu :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baisa pabaisa  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baisa pabaisa    Baisa pabaisa  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Baisa pabaisa
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: