rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 TyloJ (sun)

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 9:35 pm

Hellouuuu!!! lick


Kaip ir žadėjau papildžiau savo postą :)
Esu Jolita iš Klaipėdos, beja labai myliu šį miestą, man 14.
Kaip aš atrodau pažadu pamatysit greit :D Bet geriau net nenorėkit manęs pamatyt :DD
Turiu abu tėvus ir sesę kuriai greit sukaks 6 metai. Ištikrųjų tai negaliu jos pakesti, visiška mano priešingybė. Taigi mes nelabai sutariam :D
Einu į Versmės pagrindinę mokyklą 8kl. Labai prie jos prisirišau ir nežinau kaip reiks susitaikyt su jos palikimu (mokykla yra tik iki 8kl., tai visi aštuntokai be išimčių turės išeiti ://). Žodžiu mėgaujuosi paskutiniais metais :]
Draugų turiu nelabai daug, su viena drauge draugaujam jau 11 metus :D Tiesiog viena kitą papildom :)
Su draugais mėgstu leisti laiką, pakvailioti ir rimtai pašnekėti. Neišvengiama tema būna vaikinai :DD
Gyvenu bute, turiu atskirą kambarį ir džiaugiuosi, kad kolkas nereikia juo dalintis su sese :D
Mano zodijako ženklas Liūtas (gimiau Liepos 31d.). Esu truputį užsispyrusi ir pavydi :D Dar esu draugiška, nuoširdi ir kruopšti (kaikuriuos tai erzina) :DD Moku būti ir linksma ir rimta :)) Negalėčiau pasakyti, kad esu laaabai komunikabili, Dievas turbūt pagailėjo :DD Tai vat, susipažinus su nauju žmogumi iškart nebūnu visiška savimi, atsipalaidavusi. Reikia laiko priprasti prie žmogaus, jį pažinti ir prie jo prisitaikyti.
Mano pomėgiai:
Gyvenime nesu labai aktyvus žmogus ir todėl nemažai laiko praleidžiu namie. Ten dažniausiai sėdžiu prie pc :D Žiemą mėgstu susisukti į pledą, gerti arbatą ir klausyti muzikos :} Anksčiau skaitydavau knygą vietoj muzikos klausymo, bet padariau pertraukėlę :D
Iš maisto mėgstu picą, cepelinus, blynus. kiaušinienę, šokoladą, želė, mandarinus ir nemažai kitų vaisių. Nemėgstu mėsos, bet kotletus ir vištieną valgau :D
Klausau įvairios muzikos: Electro, Hip Hop'ą, Dubstrep'ą, Repą, Roką ir t.t.
Iš filmų dažniausiai žiūriu siaubo, psihologinius, nuotykių, romanus ir komedijas.
Dabar nebesugalkvoju ką dar parašius tai klauskit, nesikandžioju :DD

Kontaktai:
skype cyyka248
el-paštas jolita.pelurityte@gmail.com
facebook Jolita Peluritytė
Telefono numeris per pm :D


Paskutinį kartą redagavo TyloJ, Pir. 01 10, 2011 10:35 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 9:46 pm

panašumai::

man 14; mokaus 8 kl; mėgstu komedijas; teplepą, giešą; nekenčiu rusų,fyfų.

NEPANAŠUMAI: dievinu metalą (ir muziką ir apskritai metalus, nes ant mano kūno jų daug. ) aš iš Vilniaus. So, tiek :DDD

O šiaip malonu susipažint :D


Paskutinį kartą redagavo Euphoria., Pir. 11 29, 2010 5:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 10:09 pm

Man ir : DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitimePir. 11 29, 2010 2:41 pm

sveika! (hug)
aš ugnė. šiaip manau, kad tai žinai jeigu kartais pažiūri į mano profilį. bet kitaip dar žinoma kaip mūnšė, mūnšainė ir etc. O_o**
radau panašumų, bet tingiu vardint, o šiaip labai nedaug aprašei ir sunku ką nors apie tave susidaryti. ta prasme kokią nors nuomonę. bet vis vien atrodai fainas žmogytis.
soo. dar vienas hug'as (huuuuuug) ir aš jau tipenu iš tavo temos.
bye. TyloJ (sun) 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitimePir. 11 29, 2010 2:57 pm

Sveikutė! ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 3:41 pm

Ugne - kad laaabai tingėjau daugiau rašyt, bet pažadu papildyt : DD
Sandra - Hey boogie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 5:37 pm

EDIT :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





TyloJ (sun) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TyloJ (sun)   TyloJ (sun) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
TyloJ (sun)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» TyloJ~

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: