rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Evūška

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Evūška Empty
RašytiTemos pavadinimas: Evūška   Evūška Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 10:14 am

Sveiki bebrai, su Jumis sveikinasi forumų košmaras kurio vengia maždaug 60% narių kiekviename forume. Kodėl gi? Ogi todėl, kad me siaubas baubas pastoviai besikabinėjantis dėl vieno ar kito niekučio, niekas neįtinka, niekas nepatinka, ech, vargas su manimi, bet dabar ne tame esmė. Išplečiam akių vyzdžius ir veizėjam toliau.. boogie
Taigi, tikrasis baisiosios Selės vardas Eva, ne jokia Evelina ar Ieva. Pavadinus mane evelina dar atleisiu, bet už Ieva pakarsiu su interneto kabeliu (angel)
Vot, Eva kilusi iš kažkokio tai Kauno užkampio ir teršia šį pasaulį savo egzistavimu nuo 1996-02-14 surprised
Tingiu vardint kas man patinka ar nepatinka, kontaktų negausit, nebent jei gražiai paprašysit, turbūt tai viskas, ai, dar foto kada nors įdėsiu, kad susitraumuotumėt. Bai balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evūška Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evūška   Evūška Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 3:26 pm

aš pavydžiu tau vardo! o_____o
haha. pavydžiu. lala. o____o
irrr sveika!
aš ugnė. (huuuuuuuug)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evūška Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evūška   Evūška Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 3:47 pm

Sveikaaa!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evūška Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evūška   Evūška Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 4:38 pm

Nėr ten ko pavydėt xD
Hey ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evūška Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evūška   Evūška Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 5:19 pm

LAABAs ;DD

Aš Monika. ;D

Sakyk, dabar, kokie pomėgiai, kas patinka ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evūška Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evūška   Evūška Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 6:10 pm

Citata :
bet už Ieva pakarsiu su interneto kabeliu
ką turi prieš Ievą? :)))))))))))))))))))))))))))))

Beje, labas. Ištiesų, apie tave nieko taip ir nesužinojau (beveik), o būtų tikrai įdomu sužinoti, kas tau patinka/nepatinka, ką mėgsti, o ko ne, kokios muzikos klausai, kokius filmus, knygas, mėgsti ir t.t. :> Tingėti negražu, Eva-ne-Ieva. ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Evūška Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evūška   Evūška Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Evūška
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: