rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Callista

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Callista Empty
RašytiTemos pavadinimas: Callista   Callista Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 4:32 pm

SVARBIAUSIA INFORMACIJA balionėlis
Esu Evelina Rudkauskaitė, kilusi iš Raseinių raj., tačiau neseniai persikėlusi į Varėnos raj. esantį Čižiūnų kaimą. Esu šilta, draugiška, gal miela. Draugai mane laiko ramia, miela, mandagia, populiaria mokykloje. ;DD Man 14 metų, esu aštuntokė, mokausi Varėnos Ryto mokykloje. Mėgstamiausia pamoka galbūt, kad Anglų, arba Biologija. Nemėgstamiausia - Technologijos (nes dabar pas kažkokią dx mokytoja, kuri liepia pjaustyti, šveisti, dažyti ir tik tokius darbus atlikinėti).

MUZIKOS STILIUS balionėlis
Na štai, priėjome prie mano pirmosios ir paskutinės mūzos - muzikos. Ji mane įkvepia, ir tik ji. (: Mėgstamiausi žanrai - rokas, popmuzika, jazz ir visokie kitokie panašūs.
Mėgstamiausi atlikėjai - 30STM, Ke$ha, Willow Smith, Rihanna, Miley Cyrus/Hannita, Fergie...

KITA DX INFORMACIJA balionėlis
Netikiu meile iš pirmo žvilgsniu. Nu juk neįmanoma vos tik pasižiūrėjus į bet ką pamilti. Tikiu meile iš 8 sekundžių. Juk apžiūri žmogų - gražus, iškart patinka, pradedi domėtis juo ir t.t.
Geriu tik arbatą ir netikiu, jog kadanors pamėgsiu kavą. Fu kaka. Labiausiai patinka gervuogių arbata, šaltmėčiu, ramunėlių arba miško uodų. I Love
Man gražiausia pasaulio moteris atrodo jog Rihanna (noriu tokių plaukų!), o vyras tai David Beckham. Joo, dar reikia pasimokyti rašyti jo pavardę. ;DD
Iš filmų... Pastarasis matytis Coco before Chanel. Ir man jis patiko. Laaaaabai patiko. Menas, kultūra ir t.t. Žodžiu vėlgi, įkvepiantis filmas. (shit, pasakiau dar vieną savo mūzą.)
MYLIU LEDUS. Dadūūū. Karamelinius. Kas jų gali nemylėti? Tokia skani karemelė viduryje būna, o baigiant suvalgyti ledus apačia būna padengta karameliniu sluoksniu......................... Bėgsiu iki šaldiklio.

Pradžiai tiek. Norintys susisiekti su zee mystėėr muadmuuuzelė Ėvėlina:
skype: bitch_face03
one: niekada nesinaudojau ir nesinaudosiu
fakebūkas: nėėėra.
numeris: lateer, dūūde.

NUOTRAUKOS sad (tik stiprių nervų žmonėms):
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Callista Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Callista   Callista Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 6:19 pm

meh kaip visada paskaitė pora sakinių ;DD
bet faina mergšė pasirodei balionėlis
oooo katik perskaičiau, kad geri tik arbatą ;DDDDD aš ir nemėgstu kavos o.O.
kažką norėjau dar pasakyt bet pamiršau ;DD
Bėje aš Paulina ;D
ir graži tu merga ;ooD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Callista Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Callista   Callista Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 6:33 pm

Perskaičius, jog mėgsti 'miško uodų' arbatą vos nepaspringau, kol supratau kame čia kampas :DD Tikrai graži Tuu (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Callista Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Callista   Callista Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 10:53 am

Ačė ;3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Callista Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Callista   Callista Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Callista
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» by Callista.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: