rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 atsakomybė puošia tik vidutinybes

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



atsakomybė puošia tik vidutinybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: atsakomybė puošia tik vidutinybes   atsakomybė puošia tik vidutinybes Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:02 pm

atsakomybė puošia tik vidutinybes Tumblr_l9p3zzmdKp1qa7p7po1_500_large


TRUMPAI.
Vardas: Augustina. Ohhh, kaip aš jo nekenčiu.
Pravardės: Augė, Auga (lool).
Gyvenamoji vieta: Vilnius, Jeruzalė.
Išvaizda: Rudi plaukai, akys.
Amžius: 1996.12.11 t.y. bus 14 metų man.
Nickname'ai: AKILANDA, akilandaa., PLASTICSMILE, žaltvykstė, girtas_drugelis, žali~delnai, Gęstanti Saulė., saDulė., FISHBONE, Šhypius., eatingboys, EATINGBOYS.
Kontaktai:
skype - auge519 (būkit žmonės, prisitatykit jei kviečiat, nes kitaip nepriimsiu).
emailas - auge.inlove@gmail.com
numeris - 37060405142 t2 (neatrašau, jei neprisisatot).
fb - Augė Pokšt
POMĖGIAI.
Muzika, skaitymas, draugai, ledai, vasara, žiema, Kalėdos, dovanų pirkimas ir gavimas for sure, forumai, Haris Poteris, photoshop'as, filmai, vaikščiojimas, muay thai, pokalbiai telefonu ir sms'ai naktį, prisegamų ženkliukų kolekcionavimas, Kalėdų eglės puošimas ir šiaip ruošimasis Kalėdoms ir jų laukimas, miegas, atostogos, šokoladas su vyšniom, etc.
MUZIKA.
Papa Roach, Nirvana, Metallica, Red Hot Chilli Peppers, The Offspring, The Bloodhoud Gang, 30 Seconds To Mars, Green Day, Fall Out Boy, Kanye West, Eminem, Soil, etc.
FILMAI.
Mr Nobody, Harry Potter and Half-blood Prince, The Faculty, Silent Hill, Hocus Pocus, Despicable Me, Monster House, etc.
KNYGOS.
Haris Poteris (Visos dalys), Adelė, Darant tai, Liežuvautojos serija, Agatha Christie detektyvai, Mūsų visų Madikė (nuo vaikystės mane šita knyga kažkuo traukia^^), etc.

Ačiū už dėmesį.
atsakomybė puošia tik vidutinybes 418283

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



atsakomybė puošia tik vidutinybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: atsakomybė puošia tik vidutinybes   atsakomybė puošia tik vidutinybes Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:19 pm

Atrodo, kad esi įdomi asmenybė, o ir vardas tavo gražus, ne tai, kai mano O...o Radau tikrai nemažai bendro tarp mūsų (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



atsakomybė puošia tik vidutinybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: atsakomybė puošia tik vidutinybes   atsakomybė puošia tik vidutinybes Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:25 pm

Ačiū ^.^ Šaunu. chi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





atsakomybė puošia tik vidutinybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: atsakomybė puošia tik vidutinybes   atsakomybė puošia tik vidutinybes Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
atsakomybė puošia tik vidutinybes
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: