rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Susimąstykime...

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 9:23 pm

Skaityti nebūtina...bet jei jum įdomu sužinot, kas dedasi mūsų su Shize mintyse, prašom, niekas jums nedraudžia :}
Asmeniškai aš tiesiog norėjau, kad jūs žinotumėt, koks buvo senas geras Tep Lep'as ir kokios mintys dabar dedasi mano galvoj :}

[20:25:34] ~Shizuka: Žooo
[20:25:46 | Pakeitė 20:25:49] ~Shizuka: Man neptikti, kad tau nepatikti įspėjimai už darbų neatsiuntimą
[20:26:34] ~Shizuka: Nes patikėk, kai atsiunčia iš 10 pažadėjusiu tik 2.. O priežastys - *tyla*, am negaliu, nesipaišo, tingiu.
[20:26:37] ~Shizuka: Tai patikėk
[20:26:40] ~Shizuka: >>
[20:26:47] ~Shizuka: Arba dar - Dėkit man minusą.
[20:27:00] ~Shizuka: Taip lengvai, gi ai jo, tik 3 minusai ir tiek
[20:27:06] ~Shizuka: gi tik vieną gausiu
[20:27:06] ~Shizuka: maždaug
[20:28:16] Džiūstė: kąą? :D
[20:28:47] ~Shizuka: Daug kas už redos bananų įvedimą visuose konkursuose
[20:28:54] ~Shizuka: (:
[20:29:37] Džiūstė: tai įvest galima, bet duodu belenkiek procentų, kas į konkursus žmonės beveik nebesiregistruos :}
[20:29:57] ~Shizuka: O dabar manai labai reginas? :D
[20:30:20] ~Shizuka: Ar taip ar taip, jei užsiregina, beveik nieks neatsiunčia
[20:30:21] Džiūstė: na, bet įsivaizduok kas bus po to ;D
[20:30:25] Džiūstė: ;D
[20:30:35] ~Shizuka: Nu tai bet jei neatsiunčia? Tai nafik
[20:31:02] ~Shizuka: Prikin, ką darytum, jei pas tave į foto užsirašytų 12 žmonių, 2 atsiųstų? :DD
[20:31:04] ~Shizuka: Ir taip visada
[20:31:08] ~Shizuka: kai linksma :DD
[20:31:10 | Pakeitė 20:31:13] ~Shizuka: Arba iš vis niekas
[20:31:46] Džiūstė: dėčiau minusus ;D o jeigu padaryčiau su banais, net tie 12 nebesiregintų ir konkursai visi nuplauktų :
[20:31:48] Džiūstė: }
[20:34:59] ~Shizuka: Bet tai gerai.
Na, tipo geriau
Užsiregina, gauna minusą, nes neatsiunčia.
Bijo gaut baną, nesiregina.

Anaip ar kitaip tas pats. Jei žmogus sąžiningas, jis iškart žinos kad atsiųs, o jei dvėjos maždaug "Nu, gal padarysiu.. pažiūrėsim", tai kai tingūlys tai ir nedaro : ) patikėk, man pačiai su ps tas pats kaikada taip tingi, bet nenori bano gaut, tad tenka padaryt, o visvien registruojuos, nors jie ir yra.
[20:36:16] Džiūstė: nūūū, ką žinau, galit bandyt, bet aš vis tiek esu prieš :} bet jei dauguma sutinka, tai darykit ;D
[20:36:36] ~Shizuka: reda, aš, julija to norėtu, su kitais nesikalbęjom ;D
[20:36:45] ~Shizuka: Juuuuuste
[20:36:50 | Pakeitė 20:36:52] ~Shizuka: sakyk taip taip taip
[20:36:55] ~Shizuka: (nod)
[20:37:08] Džiūstė: aš nesakysiu taip, bet juk sakiau, darykit :}
[20:37:22] ~Shizuka: Tu esi forumo įkurėja
[20:37:31] ~Shizuka: jei tu nesutiksi, aš atsisakysiu
[20:38:14] Džiūstė: nū ir kas kad aš įkūrėja, dziev, tai nereiškia kad jūsų rankos surištos, jei aš nesutinku. Su šitu visu dalyku aš ilgai dar nesutiksiu, bet darykit jeigu norit, leidžiu :}
[20:38:34] ~Shizuka: Na tada aš atsisakau
[20:39:14] Džiūstė: nebūtina, bet čia tavo valia :}
[20:39:43] ~Shizuka: Mano valia tik tavo vienos rankose
[20:39:57] ~Shizuka: Tu man esi daugiau nei reda šiuo atvėju ir aš tavo vergas
[20:41:10] Džiūstė: šitie paskutiniai žodžiai mane sužlugdė ;/// tuoj aš pasidarysiu paprastu vartotoju kaip, brač ;o
[20:41:50] ~Shizuka: nesidaryk.
[20:41:55] ~Shizuka: jei pasidarysi, apleisi šį forumą
[20:41:59] ~Shizuka: kaip ir daugelis kitų
[20:42:05] ~Shizuka: tave pareigos pritraukia
[20:42:16] ~Shizuka: jei neturėsi kada noro, tai ir nebesilankysi
[20:42:18 | Pakeitė 20:42:19] ~Shizuka: argi aš klystu?
[20:43:18] Džiūstė: neeeup, neklįsti. Bet aš ir šiaip nesilankau, tik užsuku, nes reik atlikt savo pareigas, anaiptol jos manes netraukia, tik jas reik vykdyt. Jaučiu pareigą ;D
[20:44:19] ~Shizuka: O aš visai nenoriu kad jį apleistum
[20:44:32] ~Shizuka: Jis gi tavo vienintelis
[20:44:37] ~Shizuka: tas kuris supopuliarėjo
[20:44:43] Džiūstė: aš ir nenoriu jo apleist, čia gi Tep Lep'as (sun) beet aš labai sunkiai prisiverčiu save ten užsukt
[20:44:47] ~Shizuka: tai tavo darbas, jei nesukurtum jo, taip nebūtų
[20:45:01] Džiūstė: anyway, kai įeinu į netą, jį įsijungiu pirmiausiai
[20:45:08] ~Shizuka: Just like me
[20:45:09] ~Shizuka: :D
[20:45:14] Džiūstė: meiby, o gal būtų kas nors, kas sukurtų geresnį
[20:45:16] Džiūstė: jop ;D
[20:45:35] ~Shizuka: Kaip tu supranti geresnį?
[20:45:48] ~Shizuka: Man geras kai jis yra draugiškas, o justė draugiška
[20:45:55] ~Shizuka: jei išeisi, forumas praras tavęs dalelę
[20:46:41] Džiūstė: kokią gi dalelę, Justė anaiptol nėr tokia draugiška ir etc. Juk jūs visi taip nerealiai susibendravę, ko mane čia dar kišat? ;D
[20:48:21] ~Shizuka: nes tai visu pirma yra tavo forumas, ir kaip minėjau tik tavo dėka visi esame čia. Tu lyg šiol palaikai kokią nors tvarką. Kad ir šiuo atvėju esi prieš. Tai visgi parodo, kad atlieki savo pareigas, ir jei ne tai ne.
[20:49:56] Džiūstė: bet juk aš galiu sakyt savo nuomonę, ir aišku galiu klyst. Aš jum leidžiu tai daryt, jeigu tai pasiteisins, viskas bus ok. O jeigu ne - panaikinsiu šitą reikalą. Ir viskas, aš tik noriu, kad Tep Lep'as būtų švarus, gražus, tvarkingas, draugiškas ir bent jau vienas iš da best :}
[20:51:12] ~Shizuka: Jau apleidai arts'ą, taip? Apleisi tep lep'ą, shadowply.. Nebeliks tos fotoshoperės kurią minėjome ir visi žinojome.
[20:51:37] Džiūstė: Ir šiaip ne tik mano dėka. Neverskit visų liaupsų man. Reda, Rita, modės, jūs visi, kiekvienas iš jūsų teplepiečių yra tiek daug visko padaręs, kad net sunku pasakyti. Jūs visi davėte jam pradžią, jūs visi duosite ir pabaigą. Tai tik laiko klausimas, kada nustosti lankytis, bet aišku viena - adminės šitam reikale tikrai nėra daugiausiai reiškiančios. O Ypač aš, nes iš visų trijų adminių stengiuosi mažiausiai
[20:52:55] Džiūstė: jo, arts'ą beveik apleidau. Shadowplay niekad nesėdžiu, nebent ko nors reikia. bet dėl tl nežinau. Širdį skauda sakant, kad ir jis bus užmirštas, bet negaliu garantuot, kad aš jame pastoviai sėdėsiu. Tiesiog tik tada, kai jis man pasidarys mielas ir jausiuosi ten sava.
[20:54:02] ~Shizuka: Žinoma, kad ir kitų dėka
[20:54:06] ~Shizuka: iš dalies suprantu tave
[20:54:14] ~Shizuka: ankščiau man ten buvo žymiai mieliau ir šilčiau
[20:54:15] ~Shizuka: nei dabar
[20:54:19] ~Shizuka: Kažkaip
[20:54:27] ~Shizuka: mažiau narių, visi savi
[20:54:31] ~Shizuka: kaip šeima
[20:54:41] ~Shizuka: Atrodė visi stengėmės supopuliarėt
[20:55:04] ~Shizuka: SUpopuliarėjom, bet tep lepas toli gražžus ne toks koks buvo.
[20:55:12] ~Shizuka: Jis užaugino daug gerų photoshoperių
[20:55:37] ~Shizuka: Temų tada buvo nedaug, bet kiekvienas stengės jas aplankyt
[20:56:17] ~Shizuka: Dabar lyg visi nori, kad jų temas komentuotų, bet patys nekomentuoja.
[20:56:19] ~Shizuka: na bent daugelis
[20:57:14 | Pakeitė 20:57:45] ~Shizuka: Taip sakant, šiek tiek tep lepo nariai kaikurie pasikėlę netgi šiek tiek, bet jis visvien šiltesnis nei artsas.
Dėl priėmimo - Kai mažiau narių, visi draugiški ir stengias visus priimt, kai jų daugiau, sunkiau visus priimt.
taigi tai.
[21:02:22] Džiūstė: jop, aš prisimenu tą tep lepą, kuris man buvo jaukus. Todėl vis prarandu norą būti jame, kai matau koks jis dabar. Dėl narių jokio priešiškumo neturiu. Puiku, jeigu tik daug narių, visi aktyvus ir puikiai sutaria tarsi didelė šeima - tada puiku. Bet man trūksta to jaukumo. Prisimeni tą kalėdinį, Tarjos kurtą stilių? Tada jis buvo toks jaukus. Rudas, raudonas, snigo sniegas...buvo taip jauku, taip ir norėdavosi įsilieti į visą tą dalyką, nes visi džiaugėsi sniegu, visi laukė kalėdų, flood'as buvo užkimštas visų džiaugsmo ir laimės, kilo vaizdas, kad visi sėdim prie didelio stalo jaukiam kambarį. Išsijuosę šnekam, o už lango sninga sniegas. Atrodė, kad tada vyko ilgas kūčių vakaras. Žinau, skamba kvailai, bet negaliu išskayt kitaip, ką dabar jaučiu. Pasiilgau to tep lep'o, kuris neskubėjo gyvent, kuris nenorėjo pranokt kitus, kuris norėjo būt tik geras sau, kuris norėjo tarnauti žmonėm, kad jie galėtų tobulėti kūryboj, puikiai bendrauti ir etc. O dabar...Tep Lep'as išmodernėjo. Temų kaip prišikta ir pusė jų nebereikalingų. Jaukaus stiliaus nebesulaukiu jau ilgai ilgai, kaip manai, kodėl mes taip nesutariam visos trys dėl stiliaus? Nes būtent aš rėkdavau, kad šitas stilius man nepatinka. Niekada nenorėjau tobulybės, norėjau tik daugiau jaukumo. Manau, kad dabar nariai ir šiaip puikiai sutaria, bet jie kažkokie visi....išsiskirstę, jie nėra krūvoj, neiškyla toks vaizdas, kad jie visi susikabinę rankom džiugiai šnekučiuojas, kaip pirmai minėjau. To man ir trūksta. Daugiau jaukumo. Tik tiek, man patiko, kai forumas buvo gal ir mažas (ne narių reikšme) bet gyvybingas.
[21:04:08] ~Shizuka: Taip.
[21:04:27] ~Shizuka: Tada jauteis lyg susėdęs kūčių vakarą, gerdamas kokią arbatą su žmogiukais.
[21:06:23] Džiūstė: kurie šnekučiuodavos, rankose sugniaužę arbatos arba kakavos puodelį, visi įsisukę į šiltus pledus ir džiaugiasi paprastumu. Kuriem užteko tik to ką turi, kurie vertino ką turi...kurie nesiekė turėti daugiu... kurie norėjo tik būti savimi, kurie.... pamiršau ką norėjau pasakyt -.-
[21:07:10] ~Shizuka: Kurie nesiekė būti tobulais, kurie norėjo būti šeima, pogalais kurie norėjo tik pabūti kartu.
[21:08:27] Džiūstė: Kurie norėjo tik tobulėti, bet nebūti geriausiais, kurie nesiekė tobulumo ir geriausios vietos....
[21:08:41] Džiūstė: pz pz kaip sunku žodžiais išreikšt tai ką nori pasakyt ;/
[21:08:59] ~Shizuka: Jų visų darbai buvo nuostabūs.
[21:09:06] ~Shizuka: Visi šilti, su meile, be tobulumo siekio.
[21:09:40] ~Shizuka: Taip, visada taip sunku, bet aš suprantu, nes jaučiu tą patį ką jauti dabar tu.
[21:10:12 | Pakeitė 21:10:16] Džiūstė: Nors jie norėjo tobulėt, bet visada įdėdavo darbuose dalelę savęs, o dabar tie darbai atrodo sausi, pliki, be meilės. Aišku ne visi, bet dauguma..
[21:10:50] Džiūstė: Jop, bet vis tiek jaučiu kad mano žodynas per silpnas, tiek noriu dar pasakyt, bet nežinau kaip. O viskas jau veržiasi į viršų, bet negali išsiveržt
[21:14:06] ~Shizuka: tada kai rašiau kaip čia patekau, visą tai jaučiau. Lyg kaupės ašaros. Tep lep'as buvo ne toks, lyg norėjau tai pasakyt, bet gal kiti mano kitaip.
Galvodama apie tep lep'ą galvoju ne apie šį, didingą, tobulą forumą. Galvoju apie tą nedidukę šeimą kartu geriančią arbatą, tą kūčių vakarą, tas kalėdas ir tą žiemą.
Snaigės.
[21:14:58] Džiūstė: Aš irgi galvoju apie tą patį. Tik aš esu už šeimos didėjimą, rato plėtimąsį...bet ne tokį, kai visi išsibarstę, kai nėra vieningumo, kai nėra snaigių
[21:18:13] ~Shizuka: Snaigės gali vėl snigt, bet tam reikia daug darbo, kad tai vėl gražintume. Tos snaigės kurios snigo tada jau senai ištirpo, o kad pradėtų snigti vėl, reikia sulaikti žiemos. Gal jei ji vėl bus, viskas bus gerai? Nors kaip kvailai tai skamba.. Taip nebebus, bus kitaip, gal blogiau, o gal geriau.? Bet jei mes to nepadarysime ar bent nepabandysime, to niekada nebebus.
Nebent prasidės globalinis pašalimas. Forumas turės mirt, o tada jį reikės prikelt su ta pačia šeima ir snaigės vėl bus.
[21:19:01] ~Shizuka: Tai jau bus globalinis atšilimas, o gal jis būtų ir be forumo mirimo.
[21:20:17] Džiūstė: Būtent. Reikia kažką daryti. Ypač kai šiandien supratau, kad yra tokių pačių žmonių, kurie pasiilgo senojo Tep Lep'o, neketinu sudėt rankų sudėjus. Jeigu yra bent vienas norintis, senojo Tep Lep'o, tikrojo šito forumo sugrįžimo, darysiu viską, kad tik tą padaryt...tik bėda, kad net neįsivaizduoju kaip.
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 9:41 pm

perskaičiau ir manę iš tikrųjų privertė susimastyt seniau tl buvo tikrai viskas geriau. seniau jaučiausi ten labiau mėgiama ir savesnė o dabar.. dabar nežinau. prisipažinsiu, db pati nemielai einu į tl.. manau nauji nariai užgožė senus jie liko pamiršti ir jie jau nebenori lankytis......
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 9:44 pm

Perskaičiau viską, tiesa neseku jūsų skype's pokalbių, taigi esu dėkinga, kad šį gabaliuką įdėjote. Iš tiesų jūsų pamąstymai privertė susimastyti, pati pasiilgau to mielo ir jaukaus Tep Lep'o, pamenu tą kalėdišką stilių, ir kaip buvo faina kai visi dalinomės savo šventiška nuotaika. Taip, tada buvo gerai, iš tiesų buvo jauku, niekas nesiekė tobulumo kaip dabar, bet supraskit, kad ir stovėjimas vietoje nieko gero neduos ir galiausiai viskas atsibos, bet pritarsiu dėl senojo TL grąžinimo, kad ir kai šią idėją reikėtų įgyvendinti aš tikrai prisidėčiau :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:07 pm

Aha, prisidėčiau ir aš.

Liūdna, kad tokios nuotaikos čia dabar. ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:19 pm

Taip,tikrai pasiilgau senojo tl ;/ to kuris buvo geresnis visiems, ir visų naujokų darbus pakomentuodavo, o dabar, tik tuos ' tobulus' komentuoja ;>> žmonės tai pat pasikeitė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:25 pm

ne esu nuo TL pradžios ir.. ir negaliu savęs laikyti kaip šeimos nare, nes man nedrąsu sakyti jog esu TL šeimos dalis, kadangi ne esu. jūs visi tokiam rate, o aš čia. na nežinau. žodžiu. šiaip ar taip, nors jūs esate tuose namuose, o aš už durų, TepLep'as man vis vien yra antrieji namai.
išspaudėt ašarą su tokiais savo žodžiais.
taip. galiu pasakyt, kad TL nėra mielas forumas į kurį jauku užeiti, kuriame miela būti. jo nebėra. niekas čia nevyksta nuoširdžiai. kad ir tos dovanėlės, kurias pradėjo Paulina (zaichik) argi jos buvo nuoširdžios? NE. jos nebuvo nuoširdžios. tai buvo tik tikslas parodyti kaip vieni kitus mylime. mes tai įrodėm besidalindami kažkokiais nenuoširdžiais parašais? deja. NE. jau geriau pasakyt žodį MYLIU, kuris tikrai išreikš meilę. ir tą žodį norėčiau pasakyt tik keliems žmonėms. ::blaCkjąm, Shizukai, Tarjai, mažiui, justei, Pou, zaichikui, mickiui, migliauskui. na ir dar yra žmogelių, bet jei visus vardinčiau ilgai be užtrukčiau. žinot kodėl ne visus galiu išvardint? nes ne iš visų esu gavus to iš tikro nuoširdaus žodžio. nors prisipažinsiu, ir pati jo nelabai kam buvau davus. tikriausiai tik iš dviejų žmogelių buvau gavus TIKRAI nuoširdų ir be galo sušildantį žodį. tai iš Jelenytės ir Rusnės (::blaCkjąm)
atrodo, kad svarbiausia yra linksmumas, nusišnekėjimas ir blablabla. aš pati čia esu kažkokia durnelė ir tai jau atsibosta. labiau man kyla rankos parašyt jums kažką mielo. pasakyt kiekvienam, kad myliu, bet negaliu. bijau. nedrąsu. čia yra ne vienas žmogus dėl kurio man nedrąsu tai pasakyti. baiminuosi, kad jei pasakysiu nuoširdžiai myliu apsikvailinsiu. vien dėl to nejauku.
kai atėjau po forumo atidarymo į čia. minėjau flood'e, kad nesijaučiu taip kaip ankščiau. ir nepradėjau jaustis dar vis. tie lygiai. JŲ NEREIKIA. nereikia tiek naujovių. nereikia visko bandyt daryt be priekaištų. kam bandyt kopijuot kitus forumus? kam bandyt tapt aukštesniais? KAM? KAM VISO TO REIKIA? niekam. tų lygių nereikia, nes žmonės pradeda skirstytis į savo ratus, į savo grupes. visi dėl to negalime tapt šeima. kiekvienas turime čia savo ''grupelę'' su ta grupele sėdim kur nors kampe ir kiti jau nesvarbu, su kitais jau nebendraujam taip kaip su savais.
TL per daug pasidarė populiarus ir per daug nori bėgt į priekį, todėl visi pamiršta šilumą ir nuoširdumą. tobulybių nėra ir nebus. įsiminkit tai. TOBULYBIŲ NĖRA IR NEBUS. ir nebandykim būt tobulu forumu, nes patys matot kas gaunasi. bumt. dingsta tas šilumos ir meilės ratas, kuris kadaise čia buvo.
žinot, turbūt jūs galvojat. jeigu forumą mes padarysime kiek paprastesnį, daug žmonių iš jo išsisklaidys. TAIP. daugelis manau iš čia išeis, jeigu daug naujovių ir visų kitų bereikalingų dalykų iš čia mestume lauk. bet kai kas liktų. liktų tie nariai, kuriem tikrai forumas bent šį tą reikštų. likčiau ir aš. prižadu nepalikt TepLep'o ir žinau, kad mum pavyks jį sugrąžinti. tiesiog nedovanokim tų beprasmių parašų, o verčiau vienas kitam pasakykime ką nors mielo ir sušildančio širdį.
nors žinau. ne esu aš tas žmogus, kuris moka kitam pasakyt kažką kas sušildytų širdį, dėl ko pasidarytų malonu. ne esu. nemoku tokia būti ir jūs visi tai žinot. nemoku suprast kitų, nemoku išklausyt, nemoku paguost, bet tiesiog žinokit, kad pasakysiu jums dabar nuoširdžiai žodį MYLIU.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:12 pm

Well, manau mano žodis mažai ką čia reiškia, bet kai atėjau į TL man čia buvo TIKRAI gera - geriau nei arts'e, kuriame nesijaučiau savo vėžese. Šitam forume susirinke daug puikių žmogelių, kurie turi tiek daug bendro, kad kartais net baisoka pasidaro. Prisipažinsiu, nedrįstų eiti komentuoti ps temų, nes bijau, kad mano kvalifikacija šioje srityje yra tiesiog per maža ir mano bet kokius sapaliojimus palaikys visų visatoje esančių marazmų skleidėjų viršunę. Prisipažystu, visgi nesu siaubingai draugiška ir baisiai nesireiškiu, nes Dievs mato, kaltos aplinkybės, dėl kurių negaliu sedėti priešais kompiuterį. Taigi, visos šitos nesamonės esmė yra ta, kad siūlau panaikint lygius (prieš juos aš buvau nuo pat pradžių), na, ir tos komandos ne prie dūšios dėl jėgų nelygumo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:51 pm

Hmh. Tie lygiai. Ankščiau, na, prieš kelias savaites kai dar čia nebuvo lygių, tikrai forumas buvo šiltesnis. Ir, žinoma, visi žinom kodėl. Padarėte lygius (taip, ir aš jų norėjau, prisipažįstu) ir maniau, kad būsim kaip buvę, beet jie padarė savo. Visi susiskaldė, mažai kas komentuoja, nes tikrai sunku ten tuos visus apeit aukštus. Ždž, nežinau. Ankščiau buvo geriau.


Sorry, kad antrą kart rašau, bet noriu išsireikšt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 7:07 pm

Wenstley rašo:
Taip,tikrai pasiilgau senojo tl ;/ to kuris buvo geresnis visiems, ir visų naujokų darbus pakomentuodavo, o dabar, tik tuos ' tobulus' komentuoja ;>> žmonės tai pat pasikeitė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 7:36 pm

Silence. rašo:
Wenstley rašo:
Taip,tikrai pasiilgau senojo tl ;/ to kuris buvo geresnis visiems, ir visų naujokų darbus pakomentuodavo, o dabar, tik tuos ' tobulus' komentuoja ;>> žmonės tai pat pasikeitė

Pritarčiau, nes rūsio arba 1a darbų beveik niekas nekomentuoja, o komentarų reikia ir daug, kad galėtum tobulėt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 7:39 pm

Forume užsiregistravau prieš Kalėdas, o normaliai reguliariai forume lankytis pradėjau birželio pabaigoj. Nuo sausio mėnesio iki liepos gaunasi apie pusę metų, laiko tarpas nemažas, ką? :DD Tuo metu "senajame gerajame Teplepe" visi buvo ant tiek susidarę į vieną ratelį, kad naujo žmogaus, galima sakyti, net nepastebėjo. Galbūt iš dalies tai buvo mano klaida, kadangi nebuvau ir nesu pakankamai drąsi išsišokti ir reikalauti dėmesio ar naglai kištis į susigyvenusį kolektyvą, bet... aš nepritapau (vakar tai pasakiusi TepLepo chate sulaukiau netiesioginio pasiūlymo keist savo požiūrį bei išsitept muilu ir lįst visiems į subines :DD). Kuom geresnis senasis TepLepas? Mažiau narių, mažiau vargo? Natūralu, kad esant mažam narių skaičiui žmogučiai susigyvena, tačiau toj vienoj šeimoj užsidarius sedėt negalima. Dabar maždaug gaunas taip, kad atsiskyrę senbuviai kaltina naujokus, neva jie juos užgožia? Jaukumą matote stiliuje? Nereikia jo ieškoti, reikia patiem jį susikurti. Nu nefainai, iš tiesų tai, reikia mokėt džiaugtis tuo, ką turim ir nekelt bereikalingų dramų.

Dabar taip, lygiai, konkursai ir įspėjimai (juk būtent nuo to prasidėjo Jelenos ir Justės diskusija). Pilnai pritariu įspėjimų dalijimui už neatsiųstus darbus į konkursus. Toks vaizdas, kad minusai nieko negąsdina, metas imtis rimtesnių priemonių! Puikiai žinau kaip erzina kai užsiregistravę žmonės nesiunčia darbų, patyriau tai savo kailiu būdama nindzių kapitone (nors gal ir vėl kaltas mano nemokėjimas organizuotis :DDD); vienas neturi fotošopo (pardon, bet kam tada registruotis į konkursus, kur jo tikrai reikės?..), kitas kažkur išvažiuoja, trečias kažkur prašapęs neaiškų laiką, dar kitas net nesugeba apsireikšt būstinėj, normaliai dirbt buvo galima tik su vienu dviem žmonėm.
Taip pat sutiksiu su kažkieno nuomone, kad lygiai suskaldė forumą. Tas labai jaučiasi, vakar skaipo chate iškilo toks dalykas, kaip padlaižiavimas kai kuriems nariems ir būtent jų darbų kėlimas į aukštesnius aukštus, simpatijos antipatijos ir viską, aš ir pati jaučiuosi lyg nesu verta dabartinio aukšto. Tiesiog, žmogučiai dabar yra skirstomi taip - OMGnuostabiaikuriantys dievai, nemokantys kurti/naujokai ir adminės, va viskas. Tas pats ir su darbų komentavimu (prisipažinsiu, kalta ir aš pati, iki šiol sukritikavau vos porą galerijų :// ), galbūt per daug tingisi normaliai ir objektyviai pasireikšti galerijose, galbūt nesinori drąsiai išsakyti savo nuomonės.

Tos dovanėlės, (kurias dalinti visi pradėjo po to, kai zaichikas (aka Paulina) savo meilėm sukurpė juosteles), nu jau nesupykit, bet manau tai tik noras kažkam įsitikti. Beabejo, labai malonu yra gauti tokių dovanėlių, bet jos nieko nereiškia kai yra gaminamos tokiu mastu, šalia dar prirašoma "skubėjau, tai nieko ir neišėjo", tai yra absoliučiai nenuoširdu. Ugne, sakydamas MYLIU apsikvailinti negali niekad, nes, ko gero, nuoširdesnio už meilę nėra nieko. :)

Belenkoks flūdas visur yra visada, jis erzina. Žiauriai. Geras dalykas tie įspėjimai, tai apsiramino, nu bet, ką žinau, tas žūtbūtinis postų siekimas atrodo labai kvailai. Laisvą laiką geriau išnaudoti galėtumėte darbų kūrimui evil

Tai ko gero viskas. Norėtųsi mintis išreikšti kažkaip protingiau, bet tai mano nuomonė, negaliu ja nepasidalinti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:08 pm

~fatButterfly rašo:
Kuom geresnis senasis TepLepas? Mažiau narių, mažiau vargo? Natūralu,
kad esant mažam narių skaičiui žmogučiai susigyvena, tačiau toj vienoj
šeimoj užsidarius sedėt negalima. Dabar maždaug gaunas taip, kad
atsiskyrę senbuviai kaltina naujokus, neva jie juos užgožia?
vavavava, ką aš ir pagalvojau perskaičius pirmą postą. Tipo senbuviams nepatinka naujokai, nes jie ardo jaukumą? C'mon, people, mes VISI esam šeima, kam tas skirstymas ir grįžimas į praeitį "oj, anksčiau kaip gerai buvo, dabar kaip blogai"?


Apie tuos įspėjimus, ar net bananus (!!!) už neatsiųstą darbą... Ar jūs juokaujat? Bananas už tai, kad neatsiuntė penkių ikonų į konkursą? Juk kartais tiesiog tingi, ar nėra nuotaikos, bet juk taip būna ne iš blogos valios, ar noro prikiaulinti... "Muahaha, neatsiųsiu specialiai darbo, tegul nervinasi >:)". lol
O jeigu sakot "kam registruotis, jeigu tingėsi daryti", tai pagalvokit, kad registracija vyksta kone dvi - kartais net daugiau - savaites, tai juk negali numatyti kokios tavo nuotaikos bus po tų kelių savaičių. Aišku, gali darbą padaryti belenkaip, bet poto ir būna komentarai "fui, nė vienas nepatiko... nu gal 2." Patikėkit, nefaina skaityti tokius žodžius...

Apie lygius aš jau reiškiausi anksčiau (ir balsavau prieš, tarp kitko) ir žinojau, kad bus tas susikirstymas. Pastebėjau, kad daugelis (ypač tie, kurie yra aukščiau antro aukšto) nekomentuoja kitų darbų. Pati stengiuosi suspėti visur ir nuo širdies parašyti komentarą, tikrai ne kad bele parašyti, o kad žmogus suprastų, ką noriu pasakyti. Vau, pasigyriau, dabar būsiu pasikėlus. :DD

aaam, kažką dar norėjau parašyti, bet jau neatsimenu, nes galva ir taip pilna visko ir daug svarbesnių dalykų, negu forumas. Atleiskit.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:14 pm

~fatButterfly rašo:
Kuom geresnis senasis TepLepas? Mažiau narių, mažiau vargo? Natūralu,
kad esant mažam narių skaičiui žmogučiai susigyvena, tačiau toj vienoj
šeimoj užsidarius sedėt negalima. Dabar maždaug gaunas taip, kad
atsiskyrę senbuviai kaltina naujokus, neva jie juos užgožia?

naunaunau.Bent jau man tikrai taip neatrodo.Dauguma naujokų draugiškesni negu senbuviai :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:18 pm

Btw, turiu kinda pasiūlymą.. O jei konkursus padaryt atvirus ir praleist tokį dalyką kaip registracija, nes mickey teisi. Į konkursą užsiregistravau prieš, berods, dvi savaites ir kai gavau galimybę dalyvaut - pyst! - tėvas man atėmė pc ir nebegalėjau nieko padaryt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:18 pm

Kornelija, aš manau ji norėjo pasakyti, kad senbuviai kaltina naujokus, jog jie ale sugriovė jaukumą, nes jų į forumą atėjo daug. Niekas nekalbėjo apie draugiškumą, man atrodo. Bent jau aš taip supratau. oO
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:27 pm

Taip, būtent tai ir norėjau pasakyti, nes prasidėjo čia kažkokie skundimaisi, kad senbuviams blogai čia pasidarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:31 pm

gal blogai? gi mes tik pasakė kaip jaučiasi ;D ir mes nesiskundžia tik pasako savo nuomonę ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:17 pm

Taiii jūsų nuomonė tokia, kad naujokai trukdo? O kas būna merdint forumui? "Oj reklamuokit, kvieskit narius, juk nenorit, kad forumas mirtų!"
Ir šiaip, kas čia per naujų žmonių engimas? Tai kaip jiems dabar jaustis? Nu nežinau, tai gal susikurkit savo jaukų forumą ir tupėkit ten grupelė, neleiskit niekam registruotis. Nu atleiskit žmonės, bet nebūkit tokie sentimentalūs. Taip, anksčiau buvo smagu tarp savų žmonių, bet laikas keičiasi, taip pat ir žmonės, tai kam čia reikia kaltinti naujus žmones? O apie save pagalvojot? Gal patys kalti, kad jaukumo neliko, o ne žmonės, kurie atėję į Tep Lep'ą ir ieško jame jaukaus kampelio...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:24 pm

Žiūrėkit, aš dabar šiek tiek nesuprantu. Jei jau nauji nariai jums kliudo, tai kam iš vis juos kviest, reklamuot tą forumą ir visa kita? Mano manymu, čia iš musės pučiamas dramblys. Jie norit, galit su tais naujais nariais nebendraut, niekas gi neverčia, bet pakomentuot kūrybą, paskatint tobulėt gi nesunku. Mano manymu, kiekvienas naujas narys tikis čia gražiai su visais sugyvent, parodyt savo darbus, sulaukt komentarų, paskatinimų tęst savo veiklą. Gerai kažkas anksčiau čia pasakė, kad dabar visi skyla į tris grupes, PŠ dievus, adminus ir nieko nemokančius/naujokus. Mano manymu, nereikia dejuot, kad seniau viskas buvo geriau. Aš pati nesu čia seniai, tad negaliu pasakyt. Bet jei jau esam nepatenkinti, tai gal geriau neniurzgėkim, o ką nors keiskim? Jei norim darniai gyvent, gerai sutart, turim dėt pastangas VISI. Nesvarbu kad adminas, kas naujokas, kas tikrai pakalęs su PŠ. Visi esam lygūs kaip žmonės. Kiekvienas turim ir trūkumų ir privalumų. Ne niurzgėkit, kad kiti blogai elgiasi, bet patys imkitės iniciatyvos...

Daahh, gavos kaip pamokslas. Kažkaip ne taip norėjau, na, bet manau, kad suprasit ką norėjau pasakyt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:30 pm

Ou, nesutikčiau su tais kas sakė, kad nauji nariai užgožė senus, todėl va jie kalti.
Gi kažkada tie senieji nariai irgi buvo naujokais siou, whats wrong? Aš pati pasigestu tik šiltumo, daugiau komentavimo, snagių <333 Naujovės padarė forumą gal tobulesnį iš išvaizdos, bet viduje nemanau, Įdėja buvo ta, kad netūpėt savo rately, o kad visi jaustus kaip dalis forumo ir kad visiems čia būtų šilta ir jauku.
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:45 pm

Woah, bent jau aš tai nešnekėjau apie naujokus, bent jau neturėjau jų galvoje, na, kad jie senbuviu užgožia, manau jei jau jautiesi užgožtas tai turi pats ką nors daryti, o ne sėdėti ir niurzgėti :) Šiaip, seniau buvo kažkaip šilčiau, nežinau kaip tai paaiškinti, gal didumą to šiltumo padarė šventės, tos snaigės, nuoširdūs ir tokie komentarai su kuriais mes padėdavome kitiems tobulėti, nes juk tokie komentarai kaip "gražu";"wow" niekuo nepadeda, na bent jau man, žinoma malonu kai kažkam patinka Tavo kūryba, bet juk reikia ir kritikos, o dabar šio dalyko dauguma prisibijo ir vengia kiek kritiškiau pakomentuoti. Žmonės, juk niekas jums į galvą neduos, o kritika tikrai padeda kiekvienam :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:51 pm

Būtent, Tarjus labai teisingai šneka mano nuomone. Nes tikrai, nervina kiek tie vau, arba gražiai, kai net pats žinai, kad kažkas tikrai ne taip, nes tobulų nėra, o kritika visada reikalinga. Galų gale, būtų galima iš vis pamiršt šitą temą ir patiems pasistengt būti maloniems ir šiltiems, padėti naudingais patarimais ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:59 pm

SunShine rašo:
Galų gale, būtų galima iš vis pamiršt šitą temą ir patiems pasistengt būti maloniems ir šiltiems, padėti naudingais patarimais ^^

Sutinku. Pirmiausia reikia keisti save, o tik poto visą pasaulį.

O dėl tų "wow", "nerealu", "kaip gražu" ir t.t. tai patys pagalvokit, kad kartais ištiesų nėr ko ir besakyti... Tarkim yra žmogus dar ne tiek patyręs fotošope (meh) ir užeina į kokios Agnės, Miglės, Redos ir t.t. temas, mato tokius darbus, kurių pats tikrai nepadarytų ir jam TIKRAI atrodo viskas puikiai, nėr prie ko kabinėtis, tai ką jam sakyti? Varyti kritiką iš oro? Nu nelogiška, manau. Nu ateis koks kitas patyręs fotošoperis ir pakomentuos plačiau. Nebūkit tokios kritiškos, kartais reikia ir tų "wow" su daugybę širdučių ir "o_O" smailiukų. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 10:07 pm

Ieva - sutinku ;D manau wow yra geriau, nei naglus kabinėjimasis jau išvis ne į temą, kad pvz būna "tik merginos nosis kažkokia keista.." Nu atsiprašant, nepasakysi mergai "reikėjo plstinę operaciją prieš fotkinantis pasidaryt" ;DD Taigi kaikada tikrai ir wow ar daug širdučių žymiai geriau nei beprasmė kritika iš oro ir ne į temą kaip dažnai būna žemesnio lygio žmogeliui padarius geresnį darbą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitimePen. 11 12, 2010 11:39 pm

perskaičiau tiek daug jūsų nuomonių. ahh. pagal Paulino žodžius čia jaučiuos lyg.. na nežinau. jaučiuos taip lyg būčiau kokia įsibrovėlė. atėjau vidurį forumo gyvenimo, įsikišau, užsimaniau susirast kuo daugiau mielų žmogeliukų, su jais susibendraut, ''prisigretinau'' ir jaučiuos forumo tikra nare, nors tokia net iš tikrųjų ne esu. juk viskas slypi tuose žmogeliuose, kurie esa jau seniai, bet dabar pasijaučiau lyg pašalinė forume kadangi ne esu nuo pat pradžių. nes tik tie senieji žmogeliai esa šeima. ypač tai galima suprast iš tokių komentarų kaip ''manau nauji nariai užgožė senus jie liko pamiršti ir jie jau nebenori lankytis......''. na nežinau. šie žodžiai mane lyg.. tiesiog, nes pasijaučiau taip lyg Paulina kalbėtų būtent apie mane, nes kai tik prisiregistravau buvo labai daug senų narių, bet dabar jie nelabai aktyvūs. ''pati pasiilgau to mielo ir jaukaus Tep Lep'o, pamenu tą kalėdišką stilių, ir kaip buvo faina kai visi dalinomės savo šventiška nuotaika. Taip, tada buvo gerai, iš tiesų buvo jauku'' ir šiti Ritos žodžiai. atrodo taip lyg jūs, tik tie senieji nariai dalintumėtės prisiminimais, kaip jums buvo gera ir panašiai.
taip. komentavimas tikrai daug reiškia. aš ir dažnai rašau ''wow'', ''labai gražu'' ir t.t., bet ne esu aš tokia kaip jūs, kurt nemoku ir man atrodo beveik viskas gražu. nors.. nors tie wow, nerealiai, jėga. jie nesušildo forumo ir nedaro jo jaukesnio.
žinot ką manau? manau, kad stilius taip pat daug ką reiškia. šitas šviesus sukuria tokią. ne tokią mielą atmosferą, o tamsesnis manau kaip tik sukurtų jaukesnę aplinką, galbūt ir patiems būtų lengviau tapt nuoširdžiais ir panašiai.
žodžiu. nesipykim, mielieji ir nepamirškim, kad į TL šeimą turi būti priimti visi.
''Šios "durys" tau plačiai atidarytos'' šiti žodžiai mane pritraukė čia užsiregistruoti.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susimąstykime... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Susimąstykime...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: