rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ICE. //

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: ICE. //   ICE. // Icon_minitimePir. 11 08, 2010 5:55 pm

ICE. // Diedasdailei

naujausias. pamokai.

taip, šešėliai yra, bet nemokų jų normaliai daryt ;D

gal kas pamokų kokių žino, ar patarimų pametėtumėt?;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 8:37 pm

man patiko visai ;]
tik jei nelabai dar su šešėliais sekas dėk foną štrichinį ir suliek, kad nesigautų apvedžiojimų tų, dar akys galėtų būt su rainele ir vyzdžiu ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:37 pm

štrichint? ;DDDDD

o kas čia?xd

AČIŪŪ
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:29 pm

Jei darai tokį blūrintą pasistenk kad nebūtų ryškių brūkštių, nes tada jie nekaip žiūrisi ;D Šiuo atvėju nosis atrodo kiek per kreiva, bet jei įsivaizduot be tos linijos, viskas tobuliausiai. Lūpos kreivokos.
Baisiai truputi, kad žmogus be vyzdžių ;DDDDD Bet galiu pagirt, visai neblogai!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:38 pm

ačiū ;DD

čia statula buvo, o statulos be vyzdžių ;DDD

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimePen. 11 12, 2010 7:08 pm

Patariu nebetrinti pirštu ir pradėt štrichuot. Tai šešėliu padengimas brūkšneliais, ar kaip čia pasakyt. ;D Nelabai praporcijos matosi, nėra akies vyzdžių, nors šiaip neblogai. ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimePen. 11 12, 2010 7:41 pm

jis numiręs? O______o
šiaip kaip aš nepiešėja, man jis labai gražus ICE. // 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimePen. 11 12, 2010 10:30 pm

Taip ir maniau, kad statula ;DD Bet ir statulos turi vyzdžius, iškaltus, bet turi ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 1:13 pm

ten nebuvo xDD

ačiū.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 8:34 pm

Man tai žiauriai patiko. O___O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimeAntr. 03 22, 2011 3:38 pm

Tikrai neblogai ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitimeTr. 04 20, 2011 11:17 am

Jopa, pas mus taip pat biustai be vyzdžių o.O o šiaip tai man žiaaauriai patiko, gerai padirbėjai ; )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ICE. // Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. //   ICE. // Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ICE. //
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: