rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 HypOxia's

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 7:27 pm



Paskutinį kartą redagavo HypOxia, Tr. 05 04, 2011 8:52 am. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 8:56 pm

Žinau, kad nieko stebuklingo čia nėra, bet negi nesulauksiu nei vieno komentaro? o.O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 8:58 pm

Naa, man tavo darbai paliko gilų įspūdį ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 9:03 pm

Retušė ant nosies galiuko yra ruda dėmė :D
Blendas nesužavėjo


Tik avai labai patiko :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 9:09 pm

(Džyzis, negaliu patikėt, kad prašiausi dėmesio xD...)
Sandra, vajėzau, ačiū ;D
Monika, Aš durnas daiktas pati ją uždėjau :DDD blendas tikriausiai niekeno labai nežavės, bet čia dailės pamokai reikėjo sow... xD
o dėl avatarų didžiulis ačiuliauskas ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:49 am

Man asmeniškai tik avai patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimePen. 11 12, 2010 1:31 pm

Man patikti avukai...ir blendas man gražus šiaip : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:25 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/25849ds.png <- ouu! Pamačiau ir akių atitraukti negalėjau. oO Kokia įdomi mintis, kompozicija, o ta tamsi spalva sukuria tokį paslaptingumą, mmm, man labai patiko. <3

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/23mqzj9.png <- kruopštumas ir tikroviškumas - už šitus du aspektus tave giriu. Gražiai atrodo, tikrai. :> Tik aš būčiau kąnors su plaukais padarius. Gal reikėjo patamsinti?.. Na, bet gerai ir taip, man patiko. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:37 pm

Saida', ačiū ;D
Lady, dėkui ;]
mickey, omg netikėjau, kad jis kam nors patiks ;DD ačiulijano didelis
o dėl to retušo tai galėjau geriau, tikrai žinau, bet čia mano first retušas ;DD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:23 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/25849ds.png
Nu bleeee kaip man šitas patiko, net gi pasijaučiau kalta, kad Tu pirmame aukšte ;DDD Išties, šitas darbas labaaaaai fantastiškas <3

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/23mqzj9.png
O.. gražiai apdirbta, tik dar matosi šiek tiek blizgučio ant jos veido, bet šiaip neblogai, šaunuolė ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:11 am

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/25849ds.png

šičia tai rimtai yra grožių grožis.<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:08 pm

vajezau dėkui o.O
nesitikėjau, kad kam nors tas darbas patiks ^^
o dėl retušo tai čia mano pirmasis pabandymui tik :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 9:43 pm

įdėti nauji darbai.
būtų faina sulaukt komentarų ;D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:01 pm

Ta animacija man labai graži ir miela pasirodė, tik keistai atrodo, kad nevienodai akytės užsimerkia. Parašas papratutis toks ir gan tamsus, taipogi galėjo nebebūti tos pasikartojančios merginos ir ta pagrindinė galėjo būti kiek ryškesnė. Wall'as tikrai neblogas, man patiko, jei jis būtų kiek didesnis tai tikrai keliautų ant mano desktop'o :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:08 pm

Animacija kokia cuuute ^^
Tik kažkaip keistai, kai jis atsimerkia, jis padidėja : DD Nemoku paaiškint. Ar čia taip turi būt?
ir wallas koks mielas ^^ Gal turi didesnį kompe? Aš taip pat mielai juo desktopą savo papuoščiau : DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimePir. 12 20, 2010 9:51 pm

o walla's koks fains, gėėris, man patikti ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 3:26 pm

Tarja, nu ten taip turi būt xDDo dėl parašo nžn aš mėgstu tamsiu :DD
aš ir taip jau didelį dariau :D man ant desktop'o kaip tik ;D
Tėja, aw ačiū ^^ aha padidėja, bet taip neturi būt, nes blogai padariau :D
wall'as per mažas? :D mano desktopui kaip tik xD
T, ačiū ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 11:06 pm

Parašiukas-mano nuomone netgi labai neblogas ;) Bet jame labai trūksta ryškesnių detalių ir pačios merginos ryškesnios, kad patrauktų akį ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 2:31 pm

Dėkui ^^
turiu tokią ydą - dauguma dalykų kuriuos darau su pš būna labai tamsūs ir neryškūs ;/
niekaip iš to viso neišbrendu xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 9:33 pm

Pagaliau įdėti nauji darbai ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





HypOxia's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HypOxia's   HypOxia's Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
HypOxia's
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: