rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 SunShine(new)

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 5:14 pm

Kompozicija Oou gera <333 Negerai tik kad merginų spalvos skirias ir fontas, nors nėr jis labai blogas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 5:17 pm

SunShine rašo:
Ačiuukas <333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 6:18 pm

Šitam va nauja, tai fontas netinka, ir tas pauštis keistai atrodo. Šiaip jau viskas labai rūūūžava : DD
Bet šiaip neblogas toks ; D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 6:24 pm

Tavo darbuose spalvos gana žavios, nuotraukų kirpimas irgi neblogas, dėl ko labai giriu, tiesiog reikėtų padirbėti su kompozicija, objektų išdėliojimu, užrašiukais. Dėl kompozicijos nėra didelių priekaištų, tiesiog kai kur ji jiek nuobodoka, pats išdėliojimas paprastutis, statiškas. mėgink koncentruoti viską labiau į vieną vietą, galbūt ir netvarkingai išdėlioti, bet taip atrodys ir originaliau, ir įdomiau. Su užrašiukais tas pats, mėgink eksperimentuot, ir aš labai labai tikiu, kad tau gausis! sėkmės :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:50 pm

Temptation` naa, kažkaip prie riūžavos mane tada patraukė xD


mažas` naa, tai vieni lengvesnių dalykėlių, manau. Fontai- mano didžiulė spraga čia... Kadangi tai tik antra kompozivija, tai matos, kad nesu tame įgudus, bet manau, kad tobulėsiu ^^
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:08 pm

Tas naujausias man visai nieko, gražiai atrodo ta kompozicija, bet fonas ir tas "Sameone.." man nelabai žiūrisi, dar taip keistai išlieta ;DD Linkiu sėkmės dirbant toliau ;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:38 pm

Pačio paskutiniojo kompozicija graži, būtų visai neblogai buvę jeigu kokį psd būtų umžetus.
O kirpimas man kiek užkliuvo, labai toks jau aštrus. Reikėjo pašvelninti kraštus manau.
sekmės toliau. ;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:33 pm

Ačiū abiems ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 6:39 pm

PAPILDYTA
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 7:39 pm

man šitas patiko o.O. nž kuo, bet toks įspūdingas ;DD
gal gali duot tos panikės foto? SunShine(new) - Page 2 305713
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 8:06 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 8:08 pm

ačiū ;]***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 8:11 pm

En pė ^^ ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 8:12 pm

o, naujausias stiliaus komplektas tikrai gražus, vienintelis dalykas kurio pasigedau, tai spalvos, na, dar ir šriftas nelabai, bet šiaip bendras vaizdas puikus. sėkmės tobulėjant ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 8:17 pm

Ačiūū ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 12:40 pm

SUTVARKYTA IR ĮDĖTA NEMATYTŲ DARBŲ.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimePir. 11 29, 2010 2:44 pm

Naujas Blendas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 4:13 pm

NAUJA MANIPULIACIJA
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 11:39 am

Blenduose (kaikuriuose :DD) šiek tiek per daug netinkamų tekstūrų, labai daug kur nesižiūri tekstai - nei jų spalva, nei fontai. Rinkdamasi spalvą tekstui bandyk spalvas taikyt pagal patį blendą, pavyzdžiui, šiame neįsivaizduoju kaip tau į galvą šovė padaryt tekstą pusiau žydrą, tuo labiau, kad antros eilutės aš visai neįskaitau xD Aš būčiau nusiimus spalvą nuo merginos suknelės raudoną, ir gaaaaal... pilką nuo fono. Įsijungusi blending mode uždėčiau gradientą (jei perryšku ar negražiai atrodo juk visada galima derint kitokias spalvas), bei dėl matomumo paryškinčiau žodžius drop shadowu. Žodžiu, noriu pasakyt, kad spalvą tekstui taikyt reikia (reiktų, patartina :D) nuo pačio darbo. Užtat šitas blendas man patiko, įdomiai įkomponuotos tų dviejų nuotraukos, galbūt tik eglė tokia niftemu, ir šiaip, darbas rodos neišpildytas, bet tikrai sužavėjo :)
Prie kolorkių reiktų dar pasedėt ilgiau, o ypač ties paskutiniąja - ten ypač trūksta kruopštumo. Avatarų turi tikrai gražių, nežinau net prie ko prikibt :D Manipuliacija... whoah, mergyt, tikrai gerai iškirptas mergina, bendras vaizdas labai neblogas, tik kaip manipuliacijai, gal norėtųsi gilesnės minties, net nemoku paaiškinti xD Žodžiu, sekmės darbuose, tobulėk, kilk aukščiau :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 3:05 pm

Laaabai ačiū ^^
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 7:31 pm

manipuliacija žiūrisi gana gerai, viskas įdomiai įkomponuota, bet aš taip apt pasigedau kažkokios tai minties, nes dabar paprasčiausias montažas be kažko užkabinančio ; D galbūt iš priekioa tvažiuojantis traukinys būtų gūt (hahaha, cruel things rocks!) ; DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 10:24 pm

Va va, kaip mažas sakė iš priekio galėjo būti atvažiuojantis traukinys, ir būtų superiškai perteikta visa mintis, o dabar man visą vaizdą dar gadina tas mėnulis, nors dangus yra šviesus, nežinau, kažkodėl nelabai žiūrisi man jis čia :} O šiaip, manipuliacija tikrai gerai, tik mintis iki galo neišpildyta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 4:21 pm

Aaačiūūkas ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 6:35 pm

oohh. manipuliacija žiauriai gera. <333
pritariu, kad nėra kažko užkabinančio ir manau, kad turėtų būti šiek tiek tamsiau, kadangi pagal mėnulį galima spręst jog naktis. taip pat būčiau pačią moterą dėjusi kiek toliau, kad ji būtų šiek tiek mažesnė. bet šiaip rimtai tokia niaaam, saulyt, šita manipkė yra. <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 10:08 pm

OMG
kokia nuostabi manipuliacija <3333333oooo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





SunShine(new) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SunShine(new)   SunShine(new) - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
SunShine(new)
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SunShine
» SunShine`s photograph`s NEW
» Made by Sunshine *

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: