rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 thelovelybones

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 11:05 pm

Naujos iconos!

nu, slunkiai, negailėkit komentarų, jeez! thelovelybones - Page 3 590916
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 11:59 pm

Gif'ai kokio gerūūūmooo, ypač pirmas labai patiko, kaip tik šiandien žiūrėjau tą seriją :}}
Naujieji avai laaaabai laaabai, kadangi ten Hayley ir šiaip visi gražiai žiūrisi, taip, kad lebai, lebai patikti :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 12:56 am

ohoo. labai gražios icon'os thelovelybones - Page 3 974499 thelovelybones - Page 3 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 10:14 am

Žinai ką? Eiktusau. Tie gifai nerealūūmo ir iconos, wahaaah <333 :candyla:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 2:29 pm

http://qerri.livejournal.com/4385.html#cutid1 kokia iš šitų nereali o_OOOOOOO ji ir labiausiai patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 2:41 pm

Ritukou, aww <3 ačiū Tau labai! thelovelybones - Page 3 539898
Ugniau, neapseiliok su tuo smailu mano iconų!:O Ačiū!:*
Jeleniau, blush, ačiū!:O*
Monikaa, man išmeta visas iconas, jeigu tu turėjai vieną omeny, tai pabandyk iš naujo įdėt, man įdomuu labai:D ir AČIŪ!<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 2:52 pm

na, aš ten visų kartų nuorodą ir įdėjau, bet https://2img.net/h/i426.photobucket.com/albums/pp343/muzika_/Graphic/hayley01.png nerelumas grynas. ;**********************
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 3:59 pm

Iconos be priekaištų : )))
O gif'ai man kiek per trumpi, taip sustoja ir staigiai vėl nuo pradžių, na man tai užkliuvo : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 4:35 pm

Monikaa, jaja, man šita irgi fainiausia:D ačiū!
Lady, ačiūū:* o dėl gif'ų tai žinau žinau, bet tingiu labai daug kadrų fotografuoti, nes vistiek laiko užtrunka, o kad sustoja staiga, tai vėl per tingumą:DD būčiau padarius tą perėjimą gražų, bet...:DD tingėjau, blush
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 6:56 pm

O su kuo vargsti darydama tuos gif'us? : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 8:10 pm

uoj aš nieko įmantraus nenaudoju. Su Windows Movie Maker iškarpau kadrus, o poto į Photoshop'ą įkeliu, sumažinu, apdirbu ir t.t. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 10:32 pm

Ilgai vargsti kol padarai : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 10:36 pm

naa, ištiesų žiūrint kiek kadrų darau, jeigu apie ~15-20 tai neilgai užtrunku, bet jeigu noriu ilgesnės animacijos tai, taip, užtrunka truputuką:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:27 pm

NUJAS BLENDAS!
atnaujinta 2010.11.30
byebye, rudenėli :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:32 pm

oh gaaadh. o.o
gražugražugrražu. <33333333


p.s. aš irgi noriu tų taškučių. x___x
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:33 pm

man gal spalvų kitokių norėtus ir didesnio užrašo, bet šiaip kompozicija gera : )
na neskaitant to ką parašiau darbas tikrai neblogas : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:36 pm

Ugne, kai ačiū! thelovelybones - Page 3 539898 Aš tai juos pati pasidariau, labai lengva:D
Laima, dėl spalvų, tai čia skonio reikalas. Asmeniškai man tai jos laabi gražios (nesikuklinu, sorry:DD). Kas liečia tekstą, tai taaip, norėjau didesnį daryti, bet poto nuspredžiau, kad jį 'įpaišysiu' į bendrą blendo vaizdą, kad jis nesugadintų darbo. :D Ačiū labai, beje! thelovelybones - Page 3 590916
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:37 pm

kaipkaipkaip? :ooo **
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:40 pm

Parašysiu į kitą temą, kur Photoshopo klausimai. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 6:52 pm

Oo koks makalai blendas ;D Bet labai žaismingas kuris man patiko <3 wah, gražiai kuri Ievut heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 7:00 pm

Jap, toks makalynė, bet man patinka šitaip:DD AČIŪ! <3
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 9:36 pm

Nu bleeeeeem.. atsiprašant, nūū negaliu susivaldyt, tas naujas 30 dienos blendas tooooks nenormaliai nenormalus, kad žodžiu net neturiu. Žiauriai patiko, kaip ir Jelenytė sakė tai labai žaismingas, na sūūūperinis darbelis :}}
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 10:23 pm

Jooooopš tararai, koks šedevras šiandieninis <333333333 net neturiu ką pasakyt, eina sau ;ooo So Cute
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 9:09 am

kokie geri darbai, patiko blendai. :cold:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 3:24 pm

Ritukou, Jusčiau, Ekeli, ačiūūūū Jums nebesveikai <3333333333333333
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





thelovelybones - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thelovelybones   thelovelybones - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
thelovelybones
Atgal į viršų 
Puslapis 314Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: