rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ekelis.

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:30 am

labas,tai vat galvoju, kad jau reikėtu ir susikurt, o gal ne O.o!
Vardas manau jau žinot Edvinas, man 14 metų, gyvenu Radviliškyje (dažnai per TV rodo jį apie tai, kad ten žudo,miršta ir visokias pievas XD! bėje dar kokakola darė iš kažko ten ir visoj lietuvoj pardavinėjo!!!) biški matau nuslinkau kažkur : DDD.Mano gimtadienis yra vasara, labai šaunu, kad vasara!Zodiakas vėžys,patinka, kad vėžys nežinau delko bet visai įdomiai : DD (tai daba kaip nebe vežys o.o http://www.delfi.lt/news/daily/science/zemes-svyravimai-keicia-zodiako-zenklu-datas.d?id=40818125 ).Lankau aštuntą klasę.žinau nėr ką rašyt, kaip jūs tiek daug prirašot : DD nekenčiu mokyklos, manau visi jos nemėgsta...turiu katę jos vardas Pukė, norėčiau ir šuns bet tėvai neleidžia.Patinka klausytis repo,roko ir kartais popso lol?Ten kad būtu grupė kuri patiktu ar atlikėjai taip nėra, po kokia daina patink, visos dainos kad taip patiktų nėr!Labai dažnai padarau feilų xDD taip taip feilų daug būna.Čia irgi feilas XDD.Toliau patinka filmus žiūrėti beveik visus tipus filmų žiūriu xDD.Cepelinai!Skanu ar neskanu?man skanu, ir pica skanu, šiaip daug man kas skanu, tik nepatinka vedarai,kepenėlės,kepta žuvis, ir dar kažkas bet neatsimenu : DD aš sakau čia toks feilas!sultys!patinka ir sultys ir arbatos :DD tik vat nepatinka kisielius! krč nebedidinsiu aš to feilo užteks tiek kiek yra!viso. ( į klausimus kartais neatsakau! 99% iš 100%)


Paskutinį kartą redagavo Ekelis., Sk. 01 23, 2011 6:01 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:10 pm

helloooou. ;DDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 3:58 pm

Labas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 9:01 pm

Sveikas :))
Aš Jolita ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimePir. 11 29, 2010 2:42 pm

Gimtadienis:Liepos 4 dieną.

Hėėh, dude, tu mano gimtadienį pasivogei!! ;D
Šiaip, labas, mėėh vadintis Sandra ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimePir. 11 29, 2010 4:10 pm

Labas : DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 6:02 pm

naujas aprašymas, bet koks čia aprašymas šūdas! XDD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 5:27 pm

labai trumpai o_O papasakakok, ką mėgsti veikti laisvalaikiu, gal lankai ką nors, nes čia labai trumpai ; DDDDDDDDDDDDDD ir žynoma, foto ; DDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 5:37 pm

oh naaaaah. mano tėtis vėžys. ir man kažkaip nelabai su vėžiais sekasi bendraut. x______x whatever. žinok, kad perskaičiau net gi visą aprašymą. ir nepatingėjau. :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ekelis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ekelis.
» Ekelis.
» Ekelis!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: