rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Shizu

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 12:16 am

uooj. saulyte, mūsų!
aš ir mes visi puikiai žinome, kad tavo piešiniai nieko kito nemoka daryt kaip tik priblokšt žmogų ir neleist jam atsigrožėt. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 11:03 am

O aš kritikos laukiu TwT
Dėkui saulele.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 11:07 am

koks gražus tas naujas!
Toks paslaptingas. (sun) :drunk:

Bet čia digtal painting buvo, taip? Nes neisivaizduoju kaip taip reikėtų nupiešti ant popieriaus
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 11:30 am

Yah, digital ;D Tada kai užsiminei, užsimaniau ką nors padaryt paprasto.
Ant popieriaus manau įmanoma vistiek, tik sunkiau tai ;D

Dėkui!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 11:24 pm

Nauja!

Vykusi ar ne vykusi, kas ten žino.
Redos dovanėlė ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePen. 12 10, 2010 3:40 pm

nerealiiiiiiiiiiiiii :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePen. 12 10, 2010 3:48 pm

ahhhhhkaipgražu! Nereali esi, pavydžiu tau tokio kūrybiškumo ir gebėjimo piešti. <333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePen. 12 17, 2010 12:49 pm

Koks čia kūrybiškumas.. ;s jezau paskutiniu metu aš sau taip baisiai viską darau x.x

Dėkui <333


Baigta Ugnės dovanėlė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 8:08 am

Kai kuriuose piešiniuose, manau yra tokių spalvų kurios visiškai ten nedera.(nū čia tik mano nuomonė)
O šiaip tai viskas osom osom osom osom osom osom osom osom osom osom osom osom osom osom.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:26 pm

Tai tiksliai sakyk kuriuos!
Dėkui ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 6:36 pm

omg. tavo galerijoj radau tokį awwwwww. mieliakišką piešinuką. su Kalėdine mergaite. nors gal jis jau senas, bet žinai. kai mėnesį nesilankiau tavo galerijoj tai man naujas. heeeeehh. žinok toks grožis. <3333333333 Shizu - Page 3 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 9:13 pm

Tėėp ir jis Tavo <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePen. 01 14, 2011 4:33 pm

manomanomanomano? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
kaip nesveikai nusišypsojau, bet tai ir taip nesveikai faaaina. ačiūū, brangute. <3333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 4:44 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Silence, Tr. 01 19, 2011 4:50 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 4:47 pm

Koks antras? :D

jooo, žinau :// Pati sakau, kad baisiau už mane piešiančių nėr -.-

o dėl pastangų tai prie visų belenkaip stengiuos, tik nežinau šūds gaunas. Turbūt mažiausiai stengiaus tik prie portreto :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 4:58 pm

Shizu darkness rašo:


jooo, žinau :// Pati sakau, kad baisiau už mane piešiančių nėr -.-
Ką čia nusišneki? O______________O
5 aukšte sėdi, ir dar taip kalbi? O_o
Man asmeniškai tu belenkaip gražiai pieši. Visi piešiniai nuostabūs.
Ir geriau neimk į galvą, ką Silence pasakė, nes ji rimtai nusišnekėjo.... ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 5:09 pm

Silence rašo:
gražus tik antras, ten vienintelis matosi, kad pasistengei.o kiti bereikšmiai ir negražūs. Shizu - Page 3 483198

Blet kaip užnervavo. Ką tu čia blet šneki? Atėjai tik tam, kad pakeikt? Pavydi jai, kad gražiai piešia? Nesveika tu... Čia VISI mato, kad Jelena piešia FANTASTIŠKAI, o jeigu prisiregistravai čia tik šūdais drabstytis, tai kąžinau...
Aš suprantu kaip pasako konkrečią kritiką, PAGRĮSTĄ, o tu čia jau taip suvėlei, kad net susinervinau. O jeigu šitą išsireiškimą pavadinsi "savo nuomone ir aš jos nekeisiu", tai... (finger)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 2:31 pm

Eikit, jei žmogus taip mano, reiškia mano. Na pati taip manau.
Dėkui <3

Ir nauja.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 2:46 pm

Jau sakiau, tas naujas liuks, liuks liuks :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 8:14 pm

kaip visada nuostabu o_O_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 11:27 am

http://xxdarknessangelxx.deviantart.com/art/Last-breath-193664666

šitas tai žinok. AAAAAAAAAAAA. jis tai rimtai nerealus. džyyyzus. Jelenyt, myliu tai ką tu darai. tu tiesiog nuostabiai pieši. bet per maža to žodžiu nuostabiai. <333333333333333333333333


Silence, užsikišk. blt. neužknisk. kažin ar sugebėtum nupiešt geriau. NEKENČIU TOKIŲ ŽMONIŲ, KURIE DAR DRĮSTA ŠITAIP VARYTI ANT JELENYTĖS PIEŠINIŲ. :XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 3:20 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Silence, Tr. 01 19, 2011 4:52 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 3:22 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Silence, Tr. 01 19, 2011 4:52 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 3:24 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Silence, Tr. 01 19, 2011 4:51 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 5:15 pm

Silence rašo:
nesukėliau savo piešinių pasakysiu, kad galėčiau ir gal geriau nupiešt

(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)

nepatikėsiu kol nepamatysiu bent vieno tavo anime piešinio. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Shizu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu   Shizu - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Shizu
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Shizu ~
» Shizu-nyan
» Shizu darkness

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: