rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Shizu-nyan

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 5:08 pm

Nauja 11th Dec
Iconos ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 7:25 pm

aaaa, kokios iconos nerealios *__* vsio, įsimylėjau Waha
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 7:47 pm

Man visada žiauriai patikdavo Tavo ikonos, o tu dar sakai, kad nemoki daryti jų. O__o
Gal kai kur nepatiko, kad jos lb nušviesintos, bet jos vistiek lb gražios. <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 9:20 pm

Loreta - heh dėkui!
Rusne - Nemoku ._. Bet dėkui <3333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 9:53 pm

Gražūs nauji avai, ypač paskutinis patiko ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:35 pm

Kodėl čia visi aplinkui taip greit tobulėja? Šakės, Jelena, gerai varai tu! <3 Tos naujos ikonos tokios savam stiliuke ir TOKIOS gražios! vaaaajėėė, perfect;>
š a u o n u o l ė !
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 12:16 pm

Laima - dėkui <3
Ieva - Nė neįsivaizduoji kaip linksma man skaityt Tavo komentarus! Dėėkui, nors nemanau, kad čia taip jau ir tobulėju, nes Tu tobulėji žymiai labiau lick
Dėkui heart
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:24 pm

ikonos tikrai puikumėlis! originalu, žavu :} I Love
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 4:10 pm

Dėkui rėda <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 4:44 pm

Blendas
2010-12-13
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 5:04 pm

kaip ir sakiau, jis tooks awww <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 6:39 pm

Blendas belenkaip gražus, tik man sunku tą paukštuką įžiūrėti, nereikėjo tiek terlioti, nes aš kai pirmą kartą akį užmečiau, tai net nelabai supratau kas ten per pokemonas... o_O ;D
BET bet bet nepaisant to, viskas -kompozijia, spalvos, idėja - super;> tavo pergalė buvo akivaizdi kai tik pamačiau taviškį darbą. Mano toks nevykėlis atrodė šalia jo, lolz;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 6:50 pm

Monika - čip čip, dėkui.
Ieva - o man kažkaip Tavo patiko ;D Maniau, kad aš čia prakišau jei rimtai ._.
Dėl paukščio matomumo, pritariu :DD neišeina man niekada nieko padaryt, kad viskas gražiai matytus.
Ačiū!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 8:26 pm

Koks naujas jėgaaaaa <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 8:46 pm

Laima, dėkuui <333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 9:39 pm

Koks fainas naujas.. Jei dar tik uŽrašiukas būtų..(mm)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 3:12 pm

Ooo.tu moki taip gražiai iconas daryt. <3333
nors man kokybė ne kokia, bet įžiūriu, kad naujos iconos labai labai.<33333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 3:22 pm

Varlyte rašo:
Koks fainas naujas.. Jei dar tik uŽrašiukas būtų..(mm)

Tai kad ir yra jis :DDD tas rudumas tai ten O, nly textas ir dar smulkus textas ;D iš viso Only, įsižiūrėk ;D

Ugne - kokybės yra, tik gal kontrastas toks, kad viskas labai riškiai blogai matoma, tai gal todėl ;D

Dėkui saulelės <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 3:45 pm

Tikiu, kad kokybės yra. per wap man visi darbai truputį be kokybės ;DD
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePen. 12 17, 2010 11:27 pm

Naujausias darbas toks gražutis, įdomus, gan neįprastas. Ypač šoninės dalys, kitos vietos... sakyčiau, tuštokos, bet laimei, nėra perkrautas darbelis.
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 7:37 pm

Ugnė - greičiau jau pc sutvarkytų Tau :/
Laura - dėkui :} Paskutiniu metu mažinu visų tų dalykų kiekį, nes nebegražu daros kai visas darbelis pripildytas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 7:40 pm

kaip...kaip..kaip.....trūksta žodžių nerealumui apsakyti!O.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 7:10 pm

Awww, kaip smagu skaityt tokius komentarus xD
Dėkui <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 7:43 pm

Tavo darbai nuostabūs. Labai patiko nespalvotos ikonos, i didžiausią įspūdį paliko štai šis darbas:
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/bhm1zc.png
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:21 pm

Darbas su tuo paukštvanagiu stulbinantis, tikrai nuostabus ir dar sakai jog neesi verta būti 3 aukšte, pezi nesąmones ir tiek. Žodžiu, trokštu naujų Tavo darbelių ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Shizu-nyan - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu-nyan   Shizu-nyan - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Shizu-nyan
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Shizu ~
» Shizu
» Shizu darkness

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: