rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 You'll always be my hero <3

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimePen. 11 05, 2010 10:26 pm



Paskutinį kartą redagavo Calipso, Antr. 02 15, 2011 3:11 pm. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:16 am

Antrame man nepatikti kad žmonės kažkur ore stovi : DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:09 am

1. Tekstas labai netiko ir pagrindinė merga atrodo perkepusi;d
2. Patiko kompozicija, bet reikėtų geriau foto apkirpinėt; )
3. O trečiame man visiškai niekas nesiderino ; s
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:25 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:39 pm

Lady - Jie ir turi stovėt ore, nes kitaip negražu būtu xDDD Ašiū
Migle - Ačiū
Ieva - Fenk jų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 1:34 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 10:07 pm

Papildyta : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:40 pm

owww Nina! <3
nebloga darbo idėja, tikrai nebloga. Nepatiko man Ninos apkirpimas, galėjai apkirpti/aptrinti kruopščiau, juk tai nėra labai sunku, tieisog reikia skirti tam nors šiek tiek laiko;> Taip pat fonas galėjo būti ne toks ryškiai oranžinis, o tamsesnis, nes atrodo lyg jis nelabai derintųsį prie Dobrev. Mat jos suknelė tamsi, fonas šviesus, nėra jokio perėjimo ir atrodo lyg tai būtų atskiros dalys.
Šiaip patiko, kad viskas ryšku ir kokybiška! <3
sėkmėėės ir lauksiu kitų darbų You'll always be my hero <3 916113
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 4:42 pm

Ačiūūū : )

Papildyta xD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 7:56 pm

Naujas blendas - logotipas neblogas, tik man nepatinka tas baltas šonas, nereikėjo jo daryti arba bent jau reikėjo kažką kito sugalvoti, o nepalikti jį baltą. Viskas atrodo neblogai tik man kliūna tas užrašas, galėjo kitoks fontas būti :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:09 pm

Tas naujas darbas su Lady Gaga, visai nieko. Gražus visai (:
Tik nepatiko man tas tekstas, nei jo vieta nei šriftas.
O šiaip man patinka :gėlytė:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 12:11 am

man tik su Gaga nepatinka,o kita labai nais :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 12:38 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img829/1554/baigtas.png
neblogas, tik galėtu fontų spalvos būt kitokios ir gal pačio darbelio spalvas reikėjo paįvairinti :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 3:19 pm

Fenk jūū.

Naujas beneris ir parašas : ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 3:23 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 5:02 pm

http://u.stats.lt/i/2011/02/12/151801_Are%20you%20afraid%20to%20die-.png
Šyts labai fainas!!! Nors pagrindinis tekstas galėtų būt kiek ryškesnis. :)))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 9:21 pm

http://u.stats.lt/i/2011/02/12/151801_Are%20you%20afraid%20to%20die-.png
šias labai fainas. aš ir kažkada norėjau daryt pagal šitą pamoką, bet patingėjau (rofl) žodžiu. god job! nors gal nereikėjo taip užtamsint, bet vis tiek ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 11:58 pm

Fenk jų visiems : )))
Ugne - Norėjosi tamsesnio, tai patamsinau : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 7:44 am

Tas naujas tai tikrai fajnas, tik gal su fontu galėjai kiek padirbėt, kokio shadow uždėt ar t.t. bet man tikrai patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 8:41 pm

Naujausiam tekstas kažkoks kampuotas ir man asmeniškai nelabai žiūrisi ;D
Olabiausiai iš tavo darbų patiko tas paskutinis su LG juodas :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 3:12 pm

Dekoju merginos xDDD
Nauji avatarai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 5:45 pm

http://u.stats.lt/i/2011/02/15/150959_ssssssssssssss.png
4 icon'a labiausiai patiko! <3 nors ir kitos raawr You'll always be my hero <3 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 2:45 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img213/5229/jaubaigatasxd.png - žiauriai gražus.
http://u.stats.lt/i/2011/02/15/150959_ssssssssssssss.png - beveik vissi patiko,o kai kurie žiauriai ... ketvirta tai tokia faina ..
sėkmės kūryboje . ; ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitimeŠt. 04 09, 2011 11:00 pm

Ačiūū.

O dabaaar tadaaa, mano 2 valandų darbas, kadangi neradau psd supanikavau ir pati pataisiau spalvas. Norėjau ko nors kitokio, konors įdomaus iš še finišas.



You'll always be my hero <3 222408_baigtas
http://u.stats.lt/i/2011/04/09/222408_baigtas.png
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





You'll always be my hero <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You'll always be my hero <3   You'll always be my hero <3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
You'll always be my hero <3
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
»  A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: