rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Fontai

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 3:23 pm

Ačiū laabai x]]***
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 8:45 pm

į sveikatą. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 10:50 pm

O_o_
Su fontai's man bėda, nemoku jų ieškot, ir derint, nei nemokų font'u spalvų prie darbo priderint. sunku man su jais ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePir. 04 12, 2010 10:46 am

Pou, viskas su laiku, išmoksi. (: Aš jau kelis metus prie grafikos programų sėdžiu, bet gan retokai pavyksta tą šriftą priderint. : D

O mano mėgstamiausi:
Birch Std; Bleeding Cowboys; Celine Dion Handwriting; Champagne; Champignon; English; ibleum; iNked God; Jane Austen; Georgia; Jey; Learning Curve; LittleRickeyNF; LondonMM; Monika; Porcelain; Pullman Demo; Today; Twilight.
ooo, biški daug. : DDDDDDDDDDD
Bet šiaip aš naudoju beveik visus, ką turiu (o turiu daug), stengiuosi nedėti visada visur vienodo fonto (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePir. 04 12, 2010 2:23 pm

Einu siųstis fontu's kuriuos surašej ;DDDd
Ačiū ;DDd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 23, 2010 3:26 pm

Mano mėgstamiausi:
Ariel, Badaboom BB, Budmo Jiggler, CAC Pinafore, Cambria, Candara (labai gražūs skaičiai), Capture It, CCode 39, Chalkie, Cocktail Bubbly, Cursif & Lignes, JaneAusten, Jellyka, Learning Curve (Dashed), Never Let Go, New Facebook, peach sundress ~, Will&Grace
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 2:22 pm

Nesuprantu..Man jie neįsideda.
Spaudžiu 'load tool presets' ir nerodo man tų fontų.
Fontai - Page 2 542594
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 3:21 pm

nonono, fontus ne per ten kelti reikia. :> Eini Control Panel > Fonts ir ten sumeti jau išextractintus, sutvarkytus fontų failus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 3:57 pm

Pas mane Control Panel'e nėra jokio fonts..

EDIT: nebereikia,jau žinau.;D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 8:46 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 29, 2010 9:33 pm

Hm..nors pati daryt kažko su font'ais nebandžiau,nes nemanau, kad mokėsiu priderint, bet galbūt ateityje pravers šie nauji, nes jie tikrai gražūs. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 9:27 am

parsisiunčiau nemažai iš čia. : o
gal turit panašių į "English"?
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 12:10 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:09 pm

Gal galit mestelti tą font'ą kuris logotipe yra? Ta prasme 'Tep Lep' fontą?:DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:32 pm

Galim xDD Jei gerai prisimenu, tai berods čia dėjau LaPointe's Road :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:07 pm

Emm. Aš googleris ne koks, pametėk linką atsisiuntimui.:DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:56 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 6:26 pm

Kodėl man photoshope rašosi TIK didžiosios raidės????????????? Nesuprantu. Todėl visada tenka rinktis violation, nes ten tos didelės ir mažos beveik panašios.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 6:32 pm

Įsijungus PS spausk Window - Character ir patikrink ar nėra įjungta all caps (nupieštos dvi didžiosios T raidės :DD). Jei ne, tada neįsivaizduoju kas galėtų būti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 3:12 pm

dėkuikui, pabandysiu ; )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 14, 2011 12:48 pm

Man kažkaip neina parsisiūsti...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 14, 2011 1:18 pm

Pasakyk, kame bėda, padėt bandysim. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 14, 2011 1:22 pm

išvis neina atsisūst išmeta nesamones...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 14, 2011 1:23 pm

padaryk print-screen, jeigu moki, kad būtų matoma kokias ten "nesąmones" meta. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 12:42 pm

Gal kas žinot koks šito fonto pavadinimas??

Fontai - Page 2 2lcr9l0
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Fontai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontai   Fontai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Fontai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: