rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagalba su namų darbais

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 4:37 pm

mažas rašo:
Turime daug protingų žmogų forume, tad jei kam prireiks kokios pagalbos su namų darbais, kreipkitės čia ; D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 2:37 pm

PASAKOKIT KOKIUS NEVARTOTINUS ŽODŽIUS VARTOJAT MOKYKLOJE. išskyrus rusiškus ir keiksmažodžius. ;DDDDDDDDDDDDDD
čia man reik projektui. tai vat. pasakokit :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 6:12 pm

Na sunku dabar kanors prisiminti, bet vieną žinau ;DDDD Daug kas sako kolidorius, o ištikro reikia sakyti koridorius ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 6:26 pm

jau nebereikia. ;DD pasibaigė tas. ;DDDDDDDD

nu ok. ir vėl aš. ;DDD

aip paaiškinti paryškinto žodžio reikšmę;

Skarelė jai ant galvos gėlėta, ant rankos skara pasverta.

taaaaai..? čia, kad užmesta ar kaip? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 6:32 pm

tai turbūt, nu, ant rankos užmesta taip :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 6:57 pm

aš ir taip pat pagalvojau,bet tiksliai nežinojau ar taip. dėkui. ;DDDD *
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 8:53 pm

Biologija, chemija, lietuvių, anglų, vokiečių kalbos, ekonomika, geografija.
Galit kreiptis ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 5:18 pm

-ax + bx- 5a + 5b

8 klasės kursas, daugianarių skaidymas dauginamaisiais grupavimo būdu. Niekaip nesusigaudau ką antram žingsnį daryt su ženklais, būt gerai greitas atsakymas xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 5:57 pm

čia gal taip? v

-x(a - b) - 5(a - b)

na aš taip suprantu skaidymą dauginamaisiais, o su ženklais tai čia leeengva. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimePen. 12 17, 2010 1:27 pm

Taip, reikėjo būtent šitaip, dėkui, bet vistiek nedaeina man reikalas su ženklais xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeAntr. 02 22, 2011 5:43 pm

Gal kas žino vidutinį Alpių aukštį? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeAntr. 02 22, 2011 6:48 pm

Arte, ee, o kam reikalingas internetas?;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeAntr. 02 22, 2011 7:01 pm

Ieškojau, nerašo... ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeAntr. 02 22, 2011 10:32 pm

Na, žinok, aš tikrai nežinau:o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeTr. 02 23, 2011 2:51 pm

Ai, nieko parašiau 2,5 km ir tiek ;s
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 6:03 pm

žmogai. ;sss

žiūrėkit. yra va tokia pastraipa;

Alvydas sukinėjo vairą patogiai atsilošęs, tačiau nekantriai švilpavo. Susierzinęs. Nemėgo važiuoti tamsoje, o ypač, kai rūkas, dulksna, ir išnyrančias šviesas gali pamatyti tik prieš pat nosį. Pats kaltas, kad susivėlino. Vakarykštis motinos skambutis šiek tiek išgąsdino - ji sakė sirguliuojanti, pavargusi, prašė atvažiuoti, nors kiek pagelbėti. Vaikai, vasarą taip verždavęsi į kaimą, dabar susidomėję kitais dalykais - dukra lėks į diskoteką, mažis vėl kažkokio draugo gimtadienin. ,,Ką ten veiksi, šlapia, purvina, gal kitą kartą...'' - net nusipurtė Zina.

ir klausimas:

Pirmoje pastraipoje vartojami kelių laikų veiksmažodžiai. Nustatyk, kurie laikai vartojami, paaiškink, kodėl čia netinka pasakoti vienu laiku.

ir aš kadangi esu nelogiškas žmogas tai nesugalvoju padėėėėkit. žinau, kad čia yra normaliai mąstančių žmogų ;ssss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 9:23 pm

MoonShine, taip permečiau akimis, bet nieko gero nesugalvojau.
Galbūt dėl to, kad kai kur veiksmas dar tik vyks (dukra lėks į diskoteką...), kitur jau įvyko (Alvydas sukinėjo vairą..)...
Mane irgi tokios užduotys nervina. ;DD Aš dažniausiai tokias nusirašau...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimePen. 02 25, 2011 10:35 am

aš ir kažką panašaus parašiau. nors tu mintis išdėliojai normaliau už mane.xD ačiū! ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 12:49 pm

Ar tiesa, kad karštųjų versmių vandenį žmonės naudoja šiltnamiams šildyti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 1:54 pm

http://lt.wikipedia.org/wiki/Kar%C5%A1toji_versm%C4%97
na ten kažkas gale yra apie naudojimą parašyta, bet apie šiltnamius ne. tačiau galima pabandyt įrodyti, kad jeigu kitur naudojama, tai ir šiltnamiams gali būt naudojama. kažkas tokio. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 5:39 pm

žmogai, gal žinot kokių dainininkų, aktorių ar šiaip kitų žinomų žmonių, kurie yra narkomanai, bet jau nusižudę ar mirę nuo narkotikų? ;DDD tik neminėkit nirvanos, nes ją jau paminėjau. ;o
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 5:52 pm

Nežinau ant kiek narkomanai, bet visi jie mirė dėl narkotikų :D MJ, Bruce Lee, Brittany Murphy, Elvis Presley, Glenn Quin...
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_drug-related_deaths
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 5:53 pm

omg. Jule, ačiū žiauriai! :OOOO <3
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 12:14 pm

Sveiki, žmonės, labai reikia pagalbos :>

Įsivaizduokite, kad numatoma uždaryti biblioteką, kurioje mėgstate lankytis. Jaunimo laikraštyje apie tai daug diskutuojama, tad nusprendėte parašyti straipsnį apie tai, kuo biblioteka svarbi žmogui. Sugalvokite ir užrašykite straipsnio pavadinimą. Rašydami remkitės įvestimi, asmenine, kultūrine patirtimi, atskleiskite savo požiūrį, pasiūlykite problemos sprendimo būdą ar būdus.
Tikslas – samprotauti, atskleisti savo požiūrį, pasiūlyti problemos sprendimo būdą ar būdus.Adresatas – jaunimo laikraščio skaitytojai.
Žanras – straipsnis.

taigi, man tiesiog reikia užvedimo ant kelio ; DDDDDD problemos sprendimo būdai dėl bibliotekos uždarymo? gal kas turite mintį vieną kitą? ; D būčiau labai dėkinga :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 2:48 pm

žiauriai žiauriai iki šio vakaro reikia info apie Airijos gamtinę ir geografinę padėtį, nes nėr kantrybės verst iš anglų kalbos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagalba su namų darbais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su namų darbais   Pagalba su namų darbais Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagalba su namų darbais
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pagalba su namų darbais
» PAGALBA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: