rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Įsimintiniausias filmas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Įsimintiniausias filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įsimintiniausias filmas   Įsimintiniausias filmas Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 12:42 pm

mickey rašo:
Koks filmas (-ai) jums buvo įsimintiniausias (-i)? Kodėl?

Dalinamės mintimis(:
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Įsimintiniausias filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įsimintiniausias filmas   Įsimintiniausias filmas Icon_minitimeŠt. 12 18, 2010 9:06 pm

Žiedų valdovas. Kai pirmą kartą pamačiau, tai kažkas tokio O.o
Ir iki šiol vis žiūriu, žiūriu ir niekaip nepabosta ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Įsimintiniausias filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įsimintiniausias filmas   Įsimintiniausias filmas Icon_minitimePir. 01 24, 2011 4:39 pm

mano įsimintiniausi filmai tai vaaa:

Išsaugoti gyvybę;
Requiem svajonei;
Dirbtinis intelektas;
Mano sesers globėjas;
Pradžia;
Stovykla;
Numylėtieji kaulai;
Niekada nepasiduok;
Visada stiprūs.

mano mylimiausių filmų yra ir daugiau, bet čia išrinkau tik tuos, po kurių kitą dieną vaikščiojau kaip pritrėkšta. gal ne po visų vienodai, bet visi privertė pamąstyt O___o o pavyzdžiui Dibrtinis Intelektasmane pravirkdė, bet taip pravikdė, kad negaliu. ;ss ir dar Mano Sesers Globėjas, Išsaugoti Gyvybę irgi. Stovykla truputį per vidurį. ;ss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įsimintiniausias filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įsimintiniausias filmas   Įsimintiniausias filmas Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 4:22 pm

Black Swan, berniukas dryžuota pižama :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įsimintiniausias filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įsimintiniausias filmas   Įsimintiniausias filmas Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 4:25 pm

HARIS POTERIS IR MIRITES RELIKVIJOS

To filmo taip laukiai, taip žiauriai, kad niekada nepamiršiu kaip jį pirmą kartą mačiau kine, ir buvau tikrai sužavėta, kaip verkiau kaip mirė Dobs o_OOOO krč, niekada NIEKADA nepamiršiu tos dienos !!!
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Įsimintiniausias filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įsimintiniausias filmas   Įsimintiniausias filmas Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 4:56 pm

X-men (1,2,3) - na jie man visada bus pirmoje vietoje, kadangi ir šiaip patinka fantastiniai filmai, o labiausiai šitas, tai negaliu jo neparašyti prie įsimintiniausių, nes visas dalis mačiau mažiausiai po 50 kartų ;DD
Shutter Island - labai geras filmas, įtraukiantis siužetas ir geras kameros darbas, žodžiu pakerėjo ir paliko mane filmo pabaigoje išsižiojusią.
Inception - tikrai vienas geriausių mano filmų kurį reikėjo peržiūrėti kelis kartus, kad viską jame suprastum, nes iš pirmo karto sunkiai susigaudžiau. Įdomus siužetas, ir taipogi įtraukiantis filmas.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įsimintiniausias filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įsimintiniausias filmas   Įsimintiniausias filmas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Įsimintiniausias filmas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Paskutinis matytas filmas
» Paskutinis matytas filmas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: