rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Serialai, laidos, animacija

Go down 
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 12:25 pm

mažas rašo:
Klausimas paprastas - ką žiūrite per teliką? xD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:51 am

nu netik per teliką... :DD

Serjalai: The Vampire Diaries, Glee, House MD.
Serialai, laidos, animacija 858641 Dar Gossip Girl ir Pretty Little Liars. :)
Animacija: Simpsons, Spongebob :DD ir Avatar: the Last Airbender. :>
Laidos: nėra tokios, kurią pastoviai žiūrėčiau, bet patinka rodomos per TV6, TV1, kartais per Lietuvos Ryto televiziją. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:20 pm

Per teliką žiūriu tik CSI NY : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 11:24 am

TV beveik nežiūriu, nes nebeliko ką gero žiūrėt. :ss
Iš laidų daugiausiai žiūriu ką nors per tv6 arba MTV. šiaip MTV buvo mano mylimiausias kanalas, bet dabar padarė kažkokią nesąmonę ir rodo vaikiškus filmukus visą dieną. ;xxx
o iš serialų žiūriu Gossip Girl, bet siunčiuos. Per teliką kartais pažiūriu tik per Diva, bet ten pirmą sezoną rodo. ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 11:56 am

Che. Mano mėgstamiausi: Desperate Housewives, Doctor House, Gossip Girl, Friends toks jėgulis, kažkada per BTV žiūrėdavau "Pelenės istorija", pagrindinė veikėja buvo Floricienta, jėzau kaip mylėjau tą serialą ... ;D
Daugiau kaip ir viskas :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:22 pm

falloutgirl rašo:
kažkada per BTV žiūrėdavau "Pelenės istorija", pagrindinė veikėja buvo Floricienta, jėzau kaip mylėjau tą serialą ... ;D

omg. aš prisimenu irgi šitą žiauriai mylėjau. xDD
su Pou kiekvieną dieną jį žiūrėjom. xDD
pamenu kai mes jo iš pradžių nemėgom, o mano sesė mėgo, bet paskui taip pasivertė ir mes pradėjom jį mėgt, o mano sesė ne. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 5:09 pm

o floorencitaaa ;ooooooooo
noriu vėl pažiūrėt, gal žinot iš kur parsisiust? ;o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 8:49 pm

aš ką prisiminiau prie animacijos!
taigi DRAKONŲ KOVOS.
aaaaaahh. su tuo filmuku užaugau. pamenu kai skubėdavau iš mokyklos, kad tik galėčiau pažiūrėt. O_o
arba brolis pasakojo.
kūno kultūros pamoka. mokytojas klausia:
-Kur Giedrius?
-Turbūt drakonų kovas išėjo žiūrėt.
čia tai buvo topas. O_____o

kaip mūsų tėvai mums pasakoja apie Knysliuką, Na Palauk. taip mes savo vaikams pasakosim apie drakonų kovas.^^
tai vat. ;DDDDDDDDDDDDDDDD
beje aš dabar žiūriu. net jau Z serijas. tiksliau brolis žiūri. tai ir aš kartu. ;DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 2:45 pm

Per tv iš serialų tik CSI stengiuos nepraleist. Serialai, laidos, animacija 832163 Šiaip Spongebob'ą pro ten vėpsau kartais dar.;D
Per pc The Vampire Diaries. Serialai, laidos, animacija 858641 Serialai, laidos, animacija 858641 Serialai, laidos, animacija 858641

pritariu Moonshin'iui visom keturiom. Drakonų kovos tai legenda yra. Serialai, laidos, animacija 974499 prisimenu kaip aš su broliais ir sese lėkdavau žiūrėt,katik tik nepraleist nei vienos serijos.. Reiks bandyt peržiūrėt kaip nors visas serijas. :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimePen. 01 14, 2011 3:43 pm

Per pc žiūrau VD, GG PLL :}
Per tv3 MMG :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimePen. 01 14, 2011 4:16 pm

mickey rašo:
nu netik per teliką... :DD

Serjalai: The Vampire Diaries, Glee, House MD.
Serialai, laidos, animacija 858641 Dar Gossip Girl ir Pretty Little Liars. :)
Animacija: Simpsons, Spongebob :DD ir Avatar: the Last Airbender. :>
Laidos: nėra tokios, kurią pastoviai žiūrėčiau, bet patinka rodomos per TV6, TV1, kartais per Lietuvos Ryto televiziją. :>

pradėjau žiūrėt Misfits, toks pagerintas serjalas!
poto per tv6 spoksau: Survivor ir America's Next Top Model 8)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 5:50 pm

prie serialų dar tenka pridėt Gossip Girl ir lost.
gg pradėjau žiūrėt po ilgos pertraukos, bet ir vėl sustojau, nes pradėjau žiūrėt lost. ;oooooo ir lost man daaaaaaug daaaaug geriau už gg. O_______o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 7:57 pm

o ugnę pagaliau supratai, kad lost nerealu o_______O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 8:56 pm

Aš tai mielai žiūrėčiau GG, bet niekaip nepagaunu kada jį rodo. ;OOOO Vieną dieną vienaip, kitą jau kitaip...
O šp tai: Nusivylusios namų šeimininkės, Daktaras Hausas, Kaip aš susipažinau su jūsų mama, Mentalistas, anksčiau žiūrėdavau Moterys meluoja geriau, dabar žadu būtinai žiūrėt Chorą ir etc. :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeTr. 02 09, 2011 5:26 pm

Pou rašo:
o ugnę pagaliau supratai, kad lost nerealu o_______O

žiauriai nerealu O_______________________________________________________o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 12:50 am

aš dažniausiai vėpsau Simpsonus, ir spongeBob'ą, bet dažnai nespėju. Taip pat, kai yra laiko, įsijungiu serialus (chuckle)
Man patinka GG, ANTM ir Moterys meluoja geriau, beet neberodo. Dar kartais jei spėju pažiūrau Nusivylusias. Ir dabar planuoju žiūrėt Chorą. Planuoju. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 10:12 pm

mickey rašo:
mickey rašo:
nu netik per teliką... :DD

Serjalai: The Vampire Diaries, Glee, House MD.
Serialai, laidos, animacija 858641 Dar Gossip Girl ir Pretty Little Liars. :)
Animacija: Simpsons, Spongebob :DD ir Avatar: the Last Airbender. :>
Laidos: nėra tokios, kurią pastoviai žiūrėčiau, bet patinka rodomos per TV6, TV1, kartais per Lietuvos Ryto televiziją. :>

pradėjau žiūrėt Misfits, toks pagerintas serjalas!
poto per tv6 spoksau: Survivor ir America's Next Top Model 8)

+ The OC
Fainas serjalas!:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimePen. 03 18, 2011 9:43 am

Kaip padorus žmogėnas dievinu Hausą ir dar smagu, kad žiūrint turiu žmogų galintį papasakoti apie ligas, nes abu tėvai medikai.
Melo teorija, nors labai seniai jau žiūrėjau bet sugebu kažkiek tas mikroišraiškas įžiūrėt.
Mentalistas, daug labai nemačiau bėt jėgaa.
Trauma, daug labai dar neparodė, bet irgi jėgaa.
Ir aišku Doctor Who, nors classic nemačiau, bet planuoju kada atsisiųst. Aišku, season 31 buvo ne toks fainas, nes pernelyg mylėjau 10th Doctor.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeTr. 04 20, 2011 7:58 pm

felt inlove with Glee ir TVD. na, dar Knight rider nauja versija, bet gaila, kad tik vienas sezas ://
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitimeTr. 04 20, 2011 10:09 pm

mickey rašo:
mickey rašo:
mickey rašo:
nu netik per teliką... :DD

Serjalai: The Vampire Diaries, Glee, House MD.
Serialai, laidos, animacija 858641 Dar Gossip Girl ir Pretty Little Liars. :)
Animacija: Simpsons, Spongebob :DD ir Avatar: the Last Airbender. :>
Laidos: nėra tokios, kurią pastoviai žiūrėčiau, bet patinka rodomos per TV6, TV1, kartais per Lietuvos Ryto televiziją. :>

pradėjau žiūrėt Misfits, toks pagerintas serjalas!
poto per tv6 spoksau: Survivor ir America's Next Top Model 8)

+ The OC
Fainas serjalas!:)

+ Kai pradėjo per TV lie to me rodyt, tai žiūriu;)
iiiir skins.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serialai, laidos, animacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialai, laidos, animacija   Serialai, laidos, animacija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Serialai, laidos, animacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: